חברת TNT: הושקה מערכת יבוא אקספרס חדשה

המערכת מאפשרת הזמנת משלוחי יבוא על חשבון המקבל באינטרנט בצורה קלה ונוחה. אודי כספי: המערכת תהפוך את שירות יבוא ע"ח המקבל לקל ונוח יותר עבור לקוחותינו


00:00 ,24.03.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

המערכת מאפשרת הזמנת משלוחי יבוא על חשבון המקבל באינטרנט בצורה קלה ונוחה. אודי כספי: המערכת תהפוך את שירות יבוא ע"ח המקבל לקל ונוח יותר עבור לקוחותינו
 
חברת TNT אקספרס הודיעה על השקת מערכת יבוא אקספרס חדשה, המאפשרת ללקוחותיה הזמנה מקוונת של משלוחי יבוא ושליטה מלאה על תהליך היבוא.
 
המערכת המקוונת החדשה מאפשרת ללקוחות להזמין משלוחי יבוא על חשבון המקבל מ-170 מדינות, באמצעות אתר האינטרנט של החברה. המערכת מאפשרת ללקוחות TNT לבצע בצורה מקוונת הזמנת משלוחי יבוא על חשבון המקבל ישירות מהספק בחו"ל, לקבל הצעות מחיר בהתאם למידות המשלוח וסוג השירות הנבחר ולעקוב אחר תהליך השילוח. כמו כן ניתן לצפות בהצעת המחיר ולאשר אותה לפני ביצוע ההזמנה.
 
אודי כספי, מנכ"ל TNT אקספרס ישראל: "כחברה מובילה בתחום יבוא האקספרס בישראל TNT שמחה לתת ללקוחותיה כלי נוסף שיפשט עבורם את תהליך היבוא. המערכת החדשה תהפוך את שירות יבוא על חשבון המקבל לקל ונוח יותר עבור לקוחותינו. היא מאפשרת ללקוחותינו שקיפות מלאה של תהליך היבוא ושליטה טובה יותר על משלוחי היבוא שלהם ומהווה המשך ישיר של גישת 'הכל אפשרי' שלנו".
 
TNT אקספרס היא חברת משלוחי האקספרס המובילה באירופה והרביעית בגודלה בעולם. החברה מובילה מדי שבוע 4.4 מיליון חבילות, מסמכים ומטענים ללמעלה מ-200 מדינות ברחבי העולם דרך 2,409 סניפים ומרכזי מיון הפזורים ברחבי העולם TNT.
 
אקספרס מעסיקה יותר מ-78,000 אנשים ברחבי העולם ומפעילה צי של 48 מטוסים ו-26,310 כלי רכב. הכנסות החברה ב-2009 היו כמעט 6 מיליארד יורו והרווח התפעולי עמד כ-200 מיליון יורו.
 
TNT אקספרס ישראל היא בבעלות מלאה של החברה האם. משרדי הסניף הישראלי של החברה, אשר החל את פעילותו בארץ בשנת 1998, ממוקמים בלוד, וכיום עובדים בו כ-150 עובדים.