טרנסטק חתמה הסכם להפצת מערכת Intelligent Airport באירופה

טרנסטק קונטרול חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת ARINC , לשווק מערכת ה- Intelligent Airport של חברת טרנסטק באירופה. ה- Intelligent Airport מהווה פריצת דרך בתחום מערכות עקיבה ובקרה על תנועה קרקעית בשדות תעופה


00:00 ,02.03.2005 מאת: מערכת פורט2פורט

טרנסטק קונטרול חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת ARINC , לשווק מערכת ה- Intelligent Airport של חברת טרנסטק באירופה. ה- Intelligent Airport מהווה פריצת דרך בתחום מערכות עקיבה ובקרה על תנועה קרקעית בשדות תעופה.
 
הפתרון הייחודי מספק לאנשי פיקוח, תחזוקה ומבצעים מיפוי וזיהוי מדויק של התנועה (מטוסים / רכבים), בשטח האוירי של השדה. המערכת מבוססת על טכנולוגיה בלעדית, שפותחה בטרנסטק ובמרכזה מכ"מ הפועל על גלים מילימטרים, סנסורים אופטיים, היתוך נתונים ומערכות לניהול והנחית תנועה קרקעית.
 
גרהאם לייק, סגן נשיאARINC הממונה על אזור אירופה, מזה"ת ואפריקה, אומר כי: "מערכת ה- Intelligent Airport עונה על הדרישות הגוברות והולכות של שדות תעופה עמוסים. עד היום לא ניתן היה לספק דרישות אלו בגלל המגבלות של הטכנולוגיות הקיימות בשוק. ל- Intelligent Airport יתרון משמעותי ברמת הביצוע, בזמינות המידע, וביכולת התמודדות עם מצבי חרום. המערכת מהווה פריצת דרך לשיפור הבטיחות על הקרקע, והגדלת נפח התנועה בשדה".
 
ARINC הינה חברה מובילה בתחום התקשורת התעופתית ומתמחה בהנדסת מערכות. החברה מספקת מערכות לעולם התעופה, מערכות לשוק הביטחוני, לגופים ממשלתיים, ולתחבורה יבשתית. המטה הראשי של החברה נמצא באנאפוליס, מרילנד, וממנו מופעלים משרדי מפתח אזוריים. לחברה למעלה מ 3,000 עובדים, והיא בבעלות חברות התעופה המובילות בעולם.
 
בשנה שעברה חתמה טרנסטק הסכם אסטרטגי לשיתוף פעולה עם חברת הענק האמריקאית, לוקהיד מרטין, בתחום מערכות בקרה אויריות ובתחום אבטחת המולדת (Homeland Security).
 
טרנסטק עוסקת בפיתוח ואספקה של מערכות ניטור, בקרה, ניהול והכוונה לשדות תעופה. לחברה התקנות בלמעלה ממאה ועשרים שדות תעופה בכל רחבי העולם, לרבות סן פרנסיסקו, לוס אנג'לס, דנוור, בייג'ין, סאו פאולו ושדות תעופה רבים ברחבי העולם. המטה הראשי של טרנסטק קונטרול, נמצא בהרצליה, ולה חברת בת בקונטיקט , ארה"ב.
 
חברת טרנסטק, אשר הוקמה בשנת 1986, נמצאת בבעלות פורמולה ויז'ן, קרנות הון סיכון גיזה הישראלית, ו Accel האמריקאית, פימי וקבוצה של המייסדים והעובדים. מרכז הפיתוח וההנהלה של החברה נמצאים בהרצליה ומשרדי חברת הבת, המשווקת לעולם נמצאים בארצות הברית.