ישראייר משלימה את רכישת שני מטוסי איירבוס

המטוס השני מדגם A320 צפוי לנחות בישראל ביום שלישי הבא ויבצע טיסות ליעדים בינלאומיים ולאילת. מנכ"ל ישראייר: עידן חדש בפעילותה הבינלאומית של החברה


00:00 ,19.09.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

המטוס השני מדגם A320 צפוי לנחות בישראל ביום שלישי הבא ויבצע טיסות ליעדים בינלאומיים ולאילת. מנכ"ל ישראייר: עידן חדש בפעילותה הבינלאומית של החברה
 
חברת התעופה ישראייר משלימה את העסקה לרכישת שני מטוסי איירבס (AirBus) החדשים מדגם A320 עם הגעתו של המטוס השני ב-21 בספטמבר. שווי העסקה הוא כ-90 מיליון דולר. המטוס החדש ישולב מיידית בפעילות החברה ויבצע טיסות ליעדיה הבינלאומיים של ישראייר ולאילת. זוהי הפעם הראשונה שחברת תעופה ישראלית רוכשת מטוסים מתוצרת איירבס, לאחר שנים ארוכות בהן ישראל ויפן היו המדינות היחידות בעולם אשר טרם רכשו את מטוסי החברה.
 
לדברי עופר גרין, מנכ"ל ישראייר, השלמת העסקה והגעתו של המטוס השני מסמלת תחילתו של עידן חדש בפעילותה הבינלאומית של ישראייר כמוביל סדיר נקוב לשורה של יעדים באירופה ולאילת. ההצטיידות במטוסים היא אבן דרך בשורה של מהלכים מתוכננים אשר יובילו את החברה ויהפכו אותה לגורם משמעותי בשוק. הרכישה  תאפשר לחברה לספק חוויית טיסה איכותית, ברמה הגבוה ביותר, נוחה ובטוחה. כמו כן, תשפר את רמת השירות ובכלל זה עמידה בלוחות זמנים.
 
עם מסירת המטוס אמר מר קיראן ראו, סמנכ"ל מכירות בכיר באיירבוס, כי "אנו גאים בכך שישראייר היא הראשונה בישראל אשר בוחרת להצטייד ולהתחדש באיירבוס. המטוסים אותם רכשה ישראייר מדגם איירבוס 320A הינם מהדגם הנמכר ביותר של איירבוס זאת בשל היותם מאופיינים בנוחות מירבית לנוסעים דבר שיתרום לרווחת הנוסעים הישראלים, ובמקביל בשל הפעלה בעלת יעילות כלכלית גבוהה שתתרום לרווחיות ישראייר".
 
ישראייר מפעילה טיסות סדירות מחיפה, שדה דב ונתב"ג לאילת (וגם מאילת למוסקבה) ולמגוון יעדים סדירים בחו"ל: רומא, מילאנו, לובליאנה, ברלין, ניס, ורונה ומוסקבה.