ישראייר תרחיב היצע הטיסות הסדירות ותעבור לכרטוס אלקטרוני

החברה משלימה את היערכותה להפעלת קווים סדירים במסגרת מדיניות השמיים הפתוחים כאשר טיסות החברה יעלו על מערכות ההפצה הבינלאומיות החל מחודש יוני הקרוב


00:00 ,24.05.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה משלימה את היערכותה להפעלת קווים סדירים במסגרת מדיניות השמיים הפתוחים כאשר טיסות החברה  יעלו על מערכות ההפצה הבינלאומיות החל מחודש יוני הקרוב
 
חברת התעופה ישראייר משלימה את היערכותה להפעלת קווים סדירים במסגרת מדיניות השמיים הפתוחים, והחל מחודש יוני הקרוב תשווק החברה את טיסותיה הסדירות באמצעות מערכות הפצה עולמיות - GDS (Global Distribution System). עם הצטרפותה של ישראייר לשימוש במערכות אלה, תעבור החברה לכרטוס אלקטרוני. בנוסף בוחנת החברה את האפשרות להרחיב את היצע הטיסות הסדירות הנוכחי ליעדים נוספים, ובמקביל מנהלת תהליכי משא ומתן לקידום הסכמי אינטר-ליין עם חברות תעופה בעולם.
 
בעקבות החלטת משרד התחבורה לפני כשנה על מדיניות השמיים הפתוחים, קיבלה ישראייר אישור להפעלת טיסות סדירות (מוביל נקוב) ממשרד התחבורה ליעדים מרכזיים באירופה. בימים אלה סיימה ישראייר את היערכותה והיא תתחיל להפעיל טיסות סדירות למגוון יעדים ביניהם לונדון, רומא, מילאנו, מוסקבה-אילת, לובליאנה וניס. כמו כן, מצפה ישראייר לקבל בשבועות הקרובים מינוי של מוביל נקוב גם לברלין ושטוטגרט. עם הצטרפותה למערכת ההפצה תבחן ישראייר את האפשרות להתרחב ליעדים נוספים במתכונת של טיסות סדירות.
 
דורי שושן, סמנכ"ל השיווק של קבוצת ישראייר: "מדובר במהלך משמעותי עבור חברת ישראייר, המהווה אבן פינה בהשלמת ההכנות לקראת הפעלת קווים סדירים. ההצטרפות למערכות ההפצה העולמיות מאפשרת להרחיב את היצע הטיסות הסדירות שאנו מציעים בהתאם למדיניות השמיים הפתוחים, ולייעל את השירות לנוסע על ידי מעבר לכרטוס אלקטרוני".