ישרוטל תפעיל טיסה ישירה מאנגליה לאילת

רשת בתי המלון הישראלית תפעיל החל מה-14 בדצמבר טיסות ישירות משדה התעופה לוטון ישירות לאילת


00:00 ,26.05.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

רשת בתי המלון הישראלית תפעיל החל מה-14 בדצמבר טיסות ישירות משדה התעופה לוטון ישירות לאילת
 
החל מה-14 בדצמבר תפעיל רשת מלונות ישרוטל, טיסה ישירה מלוטון שליד לונדון לאילת. על כך מסר מנכ"ל מלונות ישרוטל, מר רפי שדה.
 
מהחברה נמסר כי טיסת " ישרוטל סאן אקספרס" תופעל במטוס סאן דור  מדגם 757-200 בעל קיבולת של 207 מושבים בתקופות שיא עונת התיירות, חופשת חנוכה חג המולד, וראש השנה האזרחי, פברואר ופסח. במידת הצורך ובהתאם לביקוש ניתן יהיה להכפיל את הקיבולת ולהפעיל מספר טיסות במקביל.
 
לדברי רפי שדה, "נוכח המצב הכלכלי העולמי והחלטתן של סיטונאיות התיירות האנגליות שהיו מביאות באופן מסורתי תיירות מאנגליה לאילת, להפסיק לחלוטין ו/או לצמצם את פעילותן - ביקשנו למצוא דרך חדשה ויצירתית להבטחת הגעתם של תיירים מאנגליה לאילת".
 
מנכ"ל מלונות ישרוטל ציין כי "החלטנו לקחת על עצמנו את הסיכון ולהפעיל טיסות ישירות גם מאנגליה לאילת במהלך חלק מעונת החורף הקרובה".
 
שדה ציין כי "נציע לאורחינו האנגלים חבילות נופש אטרקטיביות בבתי המלון שלנו באילת הכוללות מלון וטיסה. יחד עם חברת סאן דור נתיבי אויר בינלאומיים (חברה בת של אל על), עמה חתמנו בשלב ראשון על הסכם להפעלת 14 טיסות ישירות מנמל התעופה לוטון שליד לונדון לאילת, יצרנו מוצר איכותי ואמין, שיאפשר לתיירים האנגלים ליהנות משירות טיסת שכר משודרג ומזמני טיסה נוחים ביציאה מאנגליה ובחזרה מחופשתם באילת.
 
"אנו מודעים לעובדה שפיחות הלירה האנגלית גרם לייקור בהוצאות החופשה של התייר האנגלי בעולם כולו. לכן החלטנו לספוג חלק גדול מההתייקרויות במחיר הטיסה והמלונות, ובכך לשמר, למרות ההתייקרויות, את מחירי העבר של החבילות ולהציע חבילות נופש טובות וכדאיות במלונות ישרוטל באילת", הוסיף רפי שדה.
 
מהחברה נמסר כי באילת ו/או בעובדה יזכו האורחים לקבלת פנים מיוחדת ויוסעו לבתי המלון של רשת מלונות ישרוטל. לקראת חזרתם של האורחים לאנגליה ועל מנת לשפר את השירות ולהקל עליהם, יעברו אורחי ישרוטל בידוק באחד ממלונות החברה, ועל ידי כך תיחסך מהם ההגעה המוקדמת לשדה התעופה.
 
טיסות "ישרוטל סאן אקספרס" המיועדות לנוסעים אשר יזמינו חופשה באחד ממלונות ישרוטל הכלולים בחבילות, תצאנה מנמל התעופה לוטון בימי שני ותמראנה חזרה מאילת לאנגליה בימי שני לאחר 7 ימים.