למרות המלחמה במפרץ: סוויס ממשיכה בטיסות סדירות

חברת סוויס ממשיכה להפעיל שתי טיסות בקו לישראל גם לאחר פרוץ המלחמה במפרץ. גורם בכיר בחברת סוויס מציין : "לאחר שחברות התעופה האירופאיות הגדולות הפסיקו את טיסותיהן לארץ, מהווה כיום סוויס אלטרנטיבה זמינה, הנותנת פתרונות למשלוח מטענים ליעדים רבים"


00:00 ,23.03.2003 מאת: מערכת פורט2פורט
למערכת העתון "שי ספנות ותעופה" נמסר כי חברת סוויס ממשיכה להפעיל שתי טיסות בקו לישראל גם לאחר פרוץ המלחמה במפרץ. גורם בכיר בחברת סוויס מציין : "לאחר שחברות התעופה האירופאיות הגדולות הפסיקו את טיסותיהן לארץ, מהווה כיום סוויס אלטרנטיבה זמינה, הנותנת פתרונות למשלוח מטענים ליעדים רבים".

עוד נמסר כי הטיסות מתבצעות, בשלב זה, על פי פרמטרים מסחריים, כלומר, כל עוד יהיו מספיק נוסעים ומטענים, תפעיל החברה שני מטוסים גדולים בקו ציריך-ת"א-ציריך.

מר ברנהרד ברטשי, סמנכ"ל סוויס, ביקר בישראל ערב מלחמת המפרץ. במהלך ביקורו ערך מר ברטשי סידרת פגישות עבודה ובהן הוחלט, בין השאר, כי כל עוד לא מתרחש אירוע יוצא דופן, תוסיף חברת סוויס לטוס לישראל כרגיל ולא תושפע ממדיניות של חברות אירופאיות אחרות, אשר בחרו להפסיק טיסותיהן לארץ.

מר רונן שפירא, מנכ"ל סוויס מטענים, אומר : "למרות המצב והביקוש הרב, נמשיך במדיניות המחירים הרגילה ולא צפוייה עלייה במחירים".