מגזין GT: קוריאן אייר זכתה בשני פרסים לשירות הלקוחות

קוראי "גלובל טראוולר" בחרו את קוריאן אייר כחברה הטובה ביותר מבחינת עיצוב מושב מחלקת העסקים וכן כחברה הטובה ביותר בתחום הענקת שירותי קרקע וקדם טיסה


00:00 ,03.12.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

קוראי "גלובל טראוולר" בחרו את קוריאן אייר כחברה הטובה ביותר מבחינת עיצוב מושב מחלקת העסקים וכן כחברה הטובה ביותר בתחום הענקת שירותי קרקע וקדם טיסה
 
מגזין Global Traveler בחר בחברת התעופה קוריאן אייר כחברה הטובה ביותר מבחינת עיצוב מושב מחלקת העסקים שלה וכן כחברה הטובה ביותר בתחום הענקת שירותי קרקע וקדם טיסה בשערי העלייה למטוס. החברה קיבלה את פרסי המגזין במסגרת סקר שביצע המגזין בקרב קוראיו זו השנה השישית ברציפות.
 
תוצאות הסקר מפורסמות בגיליון חודש דצמבר של המגזין ואילו הפרסים יוענקו לחברה במסגרת ארוחת ערב מיוחדת לציון האירוע שתתקיים במהלך חודש ינואר 2010 בניו יורק.
 
ג'ון ג'קסון, מנהל המכירות של חברת קוריאן אייר, אמר לרגל היוודע הזכייה כי חברהת קוריאן אייר הינה החברה האסייתית הגדולה ביותר הפועלת בצפון אמריקה וכי "החברה ביצעה לאחרונה שיפורים רבים לצי המטוסים שלה ולמחלקת השירות שלה, ואנחנו שמחים שההתקדמות שלנו זוכה להכרה מצד קהל כה חשוב".
 
נציין כי החברה זכתה בפרס על עיצוב המושב החדש של מחלקת העסקים של החברה. המושב, אשר זכה לשם Prestige Sleeper מציע תנועה בזווית של 180 מעלות עד למצב שכיבה מאוזן לחלוטין – נוחות שמוצעת בדרך כלל לנוסעי המחלקה הראשונה בלבד. המושב מצויד בנוסף במסך צפייה אישי שמאפשר צפייה בסרטים, שירים ועוד.
 
מר ג'קסון ציין עוד כי השירות של החברה עבר שיפורים רבים לאחרונה וכי החברה מפעילה תוכנית לאבטחת איכות עבור כל שירותי הקרקע של החברה על מנת להבטיח כי החברה תעמיד בפני התעשייה כולה סטנדרטים לחיקוי.