מינויים באגפי המסחר בחברת אל על

למערכת העתון "שי ספנות ותעופה" נמסר על שורת מנויים בשורות חברת אל על. מר יואב לוי סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים הודיע היום על מינויים באגפי המסחר שיכללו את השינויים הבאים


00:00 ,01.12.2002 מאת: מערכת פורט2פורט
למערכת העתון "שי ספנות ותעופה" נמסר על שורת מנויים בשורות חברת אל על. מר יואב לוי סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים הודיע היום על מינויים באגפי המסחר שיכללו את השינויים הבאים :

שחר פרנק, הממלא תפקידים בכירים בחברת אל על מזה 5 שנים, יעמוד בראש האגף ליחסים בינלאומיים. בתפקידו הקודם כיהן מר פרנק : כמנהל נתיבים לצפון אמריקה והמזרח הרחוק וכמנהל פרויקטים בסניף ישראל וכעוזר בכיר ליו"ר הדירקטוריון. שחר פרנק בעל תואר בכימיה, ובנוסף תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

אבי שוורץ , ראש אגף , ינהל את אגף אזורי המזרח הרחוק ואפריקה בנוסף לתפקידיו כראש אגף מזרח אירופה ותחום השיווק. אבי שוורץ , ממלא תפקידי ניהול בכירים באל על במשך 14 שנים, כיהן כראש אגף מכירות וניהול הכנסה , נציג החברה בגרמניה וסקנדינביה וראש אגף יחסים בינלאומיים בעל תואר שני במנהל עסקים.

שלי זהבי, המכהן כראש אגף אזורי אפריקה אסיה ומזרח אירופה, הודיע למנכ"ל החברה על רצונו לעזוב את החברה בשל סיבות אישיות. מר זהבי טרם החליט על המשך דרכו. עמוס שפירא והנהלת החברה הודו למר זהבי על תרומתו הגדולה לחברה במשך 33 שנות פעילותו ואיחלו לו הצלחה בהמשך דרכו.