ממן: שיא בכמות מטעני אוויר במהלך המחצית השנייה של חודש ינואר 2008

בחודש ינואר טיפלה החברה בכ-27 אלף טו - גידול של 20% בכמות המטענים. החברה ערכה אתמול כנס לקוחות והציגה סקירה מקיפה על פעילות החברה


00:00 ,06.02.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

בחודש ינואר טיפלה החברה בכ-27 אלף טו - גידול של 20% בכמות המטענים. החברה ערכה אתמול כנס לקוחות והציגה סקירה מקיפה על פעילות החברה
 
גידול משמעותי בהיקף המטענים המטופלים על ידי חברת ממן נרשם במהלך הרבעון הרביעי של 2007 והגיע לשיא בחודש ינואר 2008. בחודש ינואר לבדו טיפלה חברת ממן בכ-27 אלף טון, זאת לעומת 22,000 טון שטופלו בינואר 2007, גידול של 20% בכמות המטענים. יתר על כן, מרבית הסחורות, כ-20 אלף טון, עברו דרך מסוף ממן במהלך המחצית השנייה של החודש. נתונים אלו נמסרו בכנס לקוחות שקיימה חברת ממן אתמול.
 
במהלך הכנס הוצגה סקירה מקיפה של פעילות החברה בחודשים האחרונים כתוצאה מהגידול בפעילות והצגת היערכות החברה על מנת לשמור על איכות השירות הניתן לכלל לקוחותיה.
 
מוטי לוין, מנכ"ל ממן ציין כי "כנס הלקוחות נועד לסקור בפני הלקוחות שלנו את הנתונים המעידים על עלייה משמעותית בכמות המטענים המטופלים בנתב"ג בכלל ובממן בפרט, ומתוך הרצון לשתף אותם בצעדים שננקטים על ידי החברה בימים אלו. המסר המרכזי של הכינוס הינו שלמרות לחצים משמעותיים הנובעים מפרוייקטים מיוחדים בתחומי הייצוא ממדינת ישראל וגל יבוא ששוטף את המדינה כתוצאה מעוצמתו של השקל מול הדולר, חברת ממן עושה ותעשה כל שביכולתה על מנת לשמר את רמת שירות אליה הרגלנו את לקוחותינו. ההתמודדות של ממן עם העומס הקיצוני מבוצעת בדרך של השקעה במישורים הבאים - כוח אדם, ציוד ושטחי אחסון. אין בכוונתנו להתפשר על איכות העובדים בחברה ועל איכות השירות שאנו מעניקים מזה שנים ללקוחותינו".