אורי שוחט מונה למנכ"ל סוויספורט ישראל

שוחט שימש סמנכ"ל השירות והתפעול בחברה והוא מחליף את סיגל מנהיים קצוביץ' שכיהנה בתפקיד במשך חמש שנים ומונתה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל UTi ישראל


08:43 ,11.09.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

מנכ"ל חדש לסוויספורט ישראל. סמנכ"ל השירות והתפעול בסוויספורט אורי שוחט ימונה למנכ"ל מסוף המטענים האווירי בנתב"ג בימים הקרובים. שוחט התבשר על המינוי באופן רשמי אמש, במסגרת ביקורו בישראל של נילס פרייס קנודסן (Nils Pries Knudsen) המנהל הגלובלי של חטיבת המטענים בסוויספורט.

 

שוחט מחליף את סיגל מנהיים קצוביץ' שכיהנה בתפקיד המנכ"ל משנת 2009 ושמונתה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל UTi ישראל.

 

אמש, בארוע פרידה מרגש שערכה סוויספורט ישראל למנכ״לית היוצאת סיגל מנהיים קצוביץ׳ הכריז נילס פרייס קנודסן על מינויו של שוחט למנכ״ל מסוף המטענים בישראל. ״היה  לנו הליך ארוך בבחירת המנכ״ל הבא ואני שמח לבשר על מינוי של אורי שוחט לתפקיד. אני משוכנע שאורי ידע להצעיד את החברה קדימה״. שוחט היה נרגש. ״היו לי שש שנים נפלאות בעבודה בצוות תחת ניהולה של סיגל״, אמר והודה לסיגל: ״לא אשכח את האמון שהענקת לי, את ההגינות והיושרה שלך. למדתי רבות ממך כיצד מציבים מטרות ופועלים להשגתם״. 

 

אורי שוחט החל את תפקידו בסוויספורט כסמנכ"ל השירות והתפעול בשנת 2008 במטרה להקים מערך תפעול המושתת על תפיסת שירות ייחודית וראיית לקוח במרכז.

 

בתפקידיו הקודמים שימש שוחט כיועץ למספר חברות במשק בתחום השירות והלוגיסטיקה בהם תאגיד דן, תדיראן תקשורת, ממן ועוד.

 

אורי שוחט הינו בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA), ותואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול. הוא צפוי להיכנס לתפקיד ב- 15 בספטמבר.