משאל "ידיעות אחרונות": UPS היא חברת השילוח הבינלאומי האמינה ביותר

זו השנה השלישית ברציפות ש-UPS מדורגת ראשונה בסקר זה ונבחרת כחברת השילוח הבינלאומי האמינה ביותר. את הסקר ערך מכון דאטה סנס


00:00 ,07.04.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

זו השנה השלישית ברציפות ש-UPS מדורגת ראשונה בסקר זה ונבחרת כחברת השילוח הבינלאומי האמינה ביותר. את הסקר ערך מכון דאטה סנס
 
UPS, חברת השילוח הבינלאומי הגדולה בעולם, דורגה במקום הראשון במשאלי "ידיעות אחרונות" 2010. זו השנה השלישית ברציפות ש-UPS מדורגת ראשונה בסקר זה, ונבחרת כחברת השילוח הבינלאומי האמינה ביותר. הסקר נערך על ידי מכון "דאטה-סנס" (DataSense), מחברות סקרי השוק ודעת הקהל המובילות בישראל, ולפיו UPS זכתה במקום הראשון עם דירוג של 24.2%, כשאחריה דורגו FEDEX עם 20.9% ו-DHLעם 14.3%.
 
כזכור, מאז תחילת השנה נבחרה UPS כחברה הנערצת בעולם בתחומה, זאת על פי הסקר השנתי של מגזין פורצ'ן. כמו כן דורגה על ידי הבארונ'ס, מגזין כלכלי מוביל בארה"ב, בין 20 החברות המכובדות והגדולות ביותר בעולם.
 
זו השנה ה-56 ש"ידיעות אחרונות" עורך בקרב הציבור סקר לבחירת מפעלים, נותני שירות ומוצרי תעשיה המועדפים ביותר על הקהל הישראלי. מטרת המשאלים הינה טיפוח הגינות מסחרית והעלאת רמת התוצרת והשירותים על ידי מתן ציון מיוחד והענקת תעודות הצטיינות למפעלים ולמוצרים שזכו במקום הראשון.
 
המחקר נערך בקרב למעלה מ-1,000 איש בקרב האוכלוסייה היהודית הבוגרת בישראל ב-40 ישובים ברחבי הארץ והתבצע באמצעות ראיונות טלפוניים, והשתתפו בו כל חברות הבלדרות והשילוח הבינלאומי הפועלות בארץ.
 
ליאור שגיא, מנכ"ל UPS בישראל, אמר כי "אנו שמחים וגאים להיבחר זו השנה השלישית ברציפות כחברה האמינה ביותר. זכייה זו משקפת את אחד מערכי החברה החשובים, אשר שם את הלקוח במרכז, ולפיכך מיישמת החברה הענקת שירות איכותי ואמין ללקוחותיה כבר מעל 100 שנה".