משלחת ראש הממשלה של ארגון UJC הגיעה ביום ה' ה- 24/10/02 בטיסה מיוחדת של אל על מברלין

כ-100 בני המשלחת קיבלו שרות VIP כולל מטעם אל על לכל אורך הדרך, החל מצ'ק אין ובדיקה ביטחונית פרטית שנעשו לכל נוסע בחדרו במלון בברלין דרך אוטובוסים שהסיעו את בני המשלחת מהמלון היישר למטוס


00:00 ,27.10.2002 מאת: מערכת פורט2פורט
למערכת העתון "שי ספנות ותעופה" נמסר כי כ-100 בני המשלחת קיבלו שרות VIP כולל מטעם אל על לכל אורך הדרך, החל מצ'ק אין ובדיקה ביטחונית פרטית שנעשו לכל נוסע בחדרו במלון בברלין דרך אוטובוסים שהסיעו את בני המשלחת מהמלון היישר למטוס, הושבתם במטוס מדגם 757 במתכונת מחלקת עסקים ומתן שרות מחלקת עסקים הכולל ארוחות ומשקאות של מחלקת עסקים שהוגשו על ידי דיילי מחלקת עסקים וכלה בטקס שאורגן לכבודם בשדה.

בנחיתה המתינו לבני המשלחת הרב הראשי לישראל, הרב לאו,ומנכ"ל אל על עמוס שפירא אשר קיבלו את פניהם בטקס מיוחד. מיד עם תום קבלת הפנים נסעה המשלחת לירושלים למפגש עם יחידה צבאית על קו התפר.

על המשלחת:
במשלחת שהגיעה ביום ה' משתתפים כ 100 אורחים מארצות הברית מגדולי התורמים בארגון. חברי המשלחת בילו ארבעה ימים בברלין שבגרמניה וביום ה' הגיעו משם לביקור של כשבוע בארץ. משלחות מטעם הארגון מגיעות מספר פעמים בשנה ולפני כל ביקור כזה נתרמים על ידם מאות אלפי דולרים לארץ. כעת הגיעה המשלחת לסבב פגישות עם ראש הממשלה אריאל שרון, במטרה להתעדכן בנעשה באזורינו להביע הזדהות ולהציע עזרה.

על ארגון UJC:
ארגון המגבית המאוחדת מונה מאות יהודים מצפון ארצות הברית אשר מטרתו הנה איסוף כספים במטרה לתרום ולסייע למדינת ישראל.