נחתם הסכם בין לוקהיד מרטין לבין טרנסטק, חברת בת של פורמולה ויז'ן בתחום התעופה

ההסכם יספק פתרונות חדשים לניהול התנועה האוירית והקרקעית בשדות תעופה ; "אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה בין לוקהיד מרטין לטרנסטק יציע טכנולוגיות חדשניות וכן יספק פתרונות מידיים וכלכליים לצרכים הדחופים של התעשייה בתחום בטיחות הטיסה וניהול התנועה הקרקעית", אמר שמ


00:00 ,05.11.2003 מאת: מערכת פורט2פורט
ההסכם יספק פתרונות חדשים לניהול התנועה האוירית והקרקעית בשדות תעופה ; "אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה בין לוקהיד מרטין לטרנסטק יציע טכנולוגיות חדשניות וכן יספק פתרונות מידיים וכלכליים לצרכים הדחופים של התעשייה בתחום בטיחות הטיסה וניהול התנועה הקרקעית", אמר שמחה אורנשטיין, נשיא ומנכ"ל טרנסטק קונטרול.

לוקהיד מרטין (NYSE: LMT ) וטרנסטק קונטרול, חברת בת של פורמולה ויז'ן (FVT:TASE) ,הודיעו על שיתוף פעולה במטרה לפתח הזדמנויות עסקיות חדשות בתחום מערכות שליטה ובקרה לניהול התנועה הקרקעית בשדות תעופה ובתחום מערכות שליטה לאבטחת מרכזי תעבורה.

על פי ארגון התעופה הבינלאומי, צפויה בשנים הקרובות עליה בתנועה האווירית, אשר תדרוש פתרונות חדשים לניהול תנועת המטוסים על הקרקע. כמו כן תהיה דרישה למערכות אבטחה בתחום התעופה והתחבורה על כל סוגיה.

דון אנטונוצ'י, נשיאLockheed Martin TSS (Transportation and Security Solutions) אומר : "המכשול העיקרי להעלאת הקיבולת האווירית והגדלת מספר הטיסות של שדה תעופה הנו היכולת לפקח על המטוסים הנכנסים והיוצאים מתחומו. למפעילי שדות תעופה נדרשים פתרונות טכנולוגיים אשר יסייעו להם בניהול השטח הקרקעי בשדה התעופה באופן בטוח ויעיל ובו בזמן במניעת חדירת רכבים או אנשים לא מורשים".

עוד נמסר כי החברות מאמינות ששיתוף הפעולה ביניהם ישביח את הטכנולוגיות והניסיון שלהן בבקרה אווירית ומערכות אוטומציה, בהיתוך נתונים ואינטגרציה, בפתוח סנסורים ובמערכות תצוגה מתקדמות. טכנולוגיות אלו כוללות התמחות בתחומי הבאים: פיקוח תנועה קרקעית מדויק ביותר (איכון, זיהוי ועקיבה של מטוסים ורכבים על המסלולים) ומערכות בקרה אווירית עבור המגדל, אזור הטרמינל ונתיבי הגישה האוויריים לשדה התעופה. שתוף הפעולה מכסה פעילות בארה"ב ובשאר העולם.

"שיפורים עתידיים בניהול תנועה קרקעית ומערכות תעבורה דורשים פתרונות יצירתיים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות" אמר אנדי פטריצו'ק, סגן נשיא לענייני תוכניות תעופה Lockheed Martin TSS. "הסכם זה משלב את ההתמחות שלנו באנטגרציה ואוטומציה של מערכות, עם היכולות המתקדמות של טרנסטק במערכות שליטה ופיקוח, על מנת להציע ללקוחות שלנו פתרונות משולבים".

"אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה בין לוקהיד מרטין לטרנסטק יציע טכנולוגיות חדשניות וכן יספק פתרונות מידיים וכלכליים לצרכים הדחופים של התעשייה בתחום בטיחות הטיסה וניהול התנועה הקרקעית", אמר שמחה אורנשטיין, נשיא ומנכ"ל טרנסטק קונטרול.

המטה הראשי של טרנסטק קונטרול, נמצא בהרצליה, ולה חברת בת בווינדזור, ארה"ב. החברה מספקת פתרונות בקרה, מוצרי עקיבה, סנסורים לזיהוי אופטי, סנסורים מבוססים על גלים מילימטרים, היתוך נתונים ומערכות לניהול והנחית תנועה קרקעית. לטרנסטק מעל 100 התקנות ברחבי העולם.

לוקהיד מרטין, נמצאת במרילנד- ארה"ב, מעסיקה כ 125,000 עובדים ברחבי העולם, ומתמחה בפיתוח, בעיצוב, פיתוח, ייצור ואינטגרציה של מערכות טכנולוגיה מתקדמת, מוצרים ושירותים.


Formula Vision טכנולוגיות (TASE: FVT) הינה חלק מקבוצת פורמולה. Formula Vision מנהלת אחזקות עבור חברות שבסיסן בישראל אשר עוסקות בפיתוח פתרונות בתחומי טכנולוגיית המידע לשווקים בינלאומיים. קבוצת פורמולה היא קבוצת התוכנה מהגדולות בישראל ופועלת בישראל וברחבי העולם.