סוויספורט אינרנשיונל תספק שירותי קרקע בקוסטה ריקה

סוויספורט תשתף פעולה עם חברה מקומית ותעניק החל מה-1 בנובמבר שירותי קרקע בשני שדות תעופה בינלאומיים במרכז אמריקה. סיגל מנהיים קצוביץ: דגש נוסף לעוצמה של החברה


00:00 ,27.10.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

סוויספורט תשתף פעולה עם חברה מקומית ותעניק החל מה-1 בנובמבר שירותי קרקע בשני שדות תעופה בינלאומיים במרכז אמריקה. סיגל מנהיים קצוביץ: דגש נוסף לעוצמה של החברה
 
בהודעה שהוציאה חברת סוויספורט אינטרנשיונל, ספק עולמי של שירותי קרקע למגזר התעופה, ושותפתה המקומית במרכז אמריקה אינטר איירפורט סרוויסס IAS הודיעו שתי החברות כי חברת סוויספורט אינטרנשיונל קיבלה את הרישיון להשקת שירותי קרקע בקוסטה ריקה.
 
ההסכם ארוך הטווח שנחתם בין החברות מכסה את שדות התעופה הבינלאומיים של קוסטה ריקה: חואן סנטה מריה בבירה סאן-חוזה ושדה דניאל אודבר בעיר ליבריה. השירות צפוי להתחיל לפעול ב-1 בנובמבר 2009.
 
עם קבלת הרשיון יהיה בידי סוויספורט ו-IAS היכולת להציע שירותי קרקע לנוסעים ובהם שירותים למטוסי מנהלים, תדלוק ותחזוקת מטוסים. כמו כן יאפשר שת"פ זה בהמשך כניסה לתחום הטיפול במטעני תעופה בשני השדות אשר ימשיכו לעת עתה להיות מטופלים עצמאית בידי חברת האם של IAS Interexpresso, ספק מבוסס בתחום המטענים בקוסטה ריקה, גוואטמלה וניקרגואה.
 
שני שדות התעופה בעלי היקף שנתי משולב של 3.8 מיליון נוסעים, 40 אלף נוסעים ולמעלה מ-78 אלף טון מטען מהווים שוק בעל עניין עבור סוויספורט ו-IAS לאור אמונתם החזקה של החברות באזור מתפתח זה ולאור תוכניות קיימות להרחבת ושיפור של תשתיות בשדות תעופה אלו.
 
פרנק מנה, סמנכ"ל בכיר בסוויספורט לנושא שירותי מטען באזורי דרום ארה"ב, אמריקה לטינית והקאריביים, אמר כי "אנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם חברה מקוסטה ריקה שחולקת את הפילוסופיה שלנו למתן שירות איכותי על בסיס עקבי ללקוחותינו. כניסה לשוק מתפתח זה במרכז אמריקה מהווה רק צעד ראשון ואנו בטוחים ססוויספורט וחברת IAS ימשיכו לצמוח ולהתרחב באזור ביחד ויהפכו למתחרה רציני במספר של אתרים במרכז אמריקה"
 
סיגל מנהיים קצוביץ, מנכ"לית סוויספורט ישראל, ציינה כי מהלכים עסקיים אלה נותנים דגש נוסף לעוצמתה של חברת סוויספורט אינטרנשיונל על סניפיה הרבים, לשירות לקוחות ברחבי העולם, שירות שעומד בסטנדרטים גבוהים ביותר ונותן פתרון מלא ללקוח.