סוויספורט ולופטהנזה קרגו השיקו השת"פ ביניהן

במהלך האירוע הוסר הלוט מעל השלט של חברת המטענים הגרמנית המתנוסס מעל בניין סוויספורט בנתב"ג. מנכ"לית סוויספורט: תחילתו של עידן חדש לפעילות בסוויספורט


00:00 ,22.07.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

במהלך האירוע הוסר הלוט מעל השלט של חברת המטענים הגרמנית המתנוסס מעל בניין סוויספורט בנתב"ג. מנכ"לית סוויספורט: תחילתו של עידן חדש לפעילות בסוויספורט 

 
אתמול בערב נערך במסוף המטענים של חברת סוויספורט בנתב"ג אירוע השקה חגיגי לרגל מעבר פעילותה של חברת לופטהנזה קרגו בישראל למסוף המטענים של סוויספורט. במהלך האירוע הוסר הלוט מהשלט של Lufthansa Cargo המתנוסס עתה במתחם סוויספורט לקול מחיאות הכפיים של עשרות המוזמנים ממגזר התעופה בישראל שהגיעו לאירוע בהם משלחים אוויריים ובכירים בחברות תעופה.
 
מר האסו שמידט (Schmidt), מנהל אזור דרום מזרח אירופה, ישראל, וטורקיה, וכן המנכ"ל המשותף של חברת המטענים החדשה Austrian Lufthansa Cargo הפועלת באוסטריה, אשר נשא דברים במהלך הערב ציין כי הוא שמח מאוד על שיתוף הפעולה המתהווה בין החברות אשר מצאו להם פרטנרים הולמים מבחינת איכות ושירות ללקוח.
 
שאול גרימברג, מנכ"ל לופטהנזה קרגו בישראל, התייחס במהלך דבריו לטכנולוגיה המתקדמת ולמערכות ה-IT הקיימות כיום במסוף סוויספורט בישראל שמאפשרות תקשורת חלקה בין נתוני החברות, וציין כי זהו חלק מהשירות האיכותי והסטנדרטים הגבוהים שלופטהנזה קרגו מחפשת תמיד ושמחה למצוא בישראל.
 
סיגל מנהיים- קצוביץ', מנכ"לית סוויספורט ישראל, שנשאה אף היא דברים, הודתה לכל עובדי החברה על העבודה המצוינת שתרמה להבאת לופטהנזה קרגו לפעילות בסוויספורט וציינה כי מדובר באירוע שמהווה תחילתו של עידן חדש לפעילות בסוויספורט. מנהיים קצוביץ' ציינה לרגל המעבר כי במסוף סוויספורט שידרגו את השירות, הקימו תחנת שירות לקוחות המרכזת עבור המשלחים את כל הפעילות בנקודה אחת ואף גייסו לשם כך עובדים חדשים שעברו הכשרות מגוונות.
 
נזכיר כי חברת לופטהנזה תאחד במהלך החודשים הקרובים את פעילות משרדיה ותשכן את כל משרדי החברה בבניין סוויספורט. החברה תעביר החל מה-1 באוגוסט חמש טיסות יומיות דרך מסוף סוויספורט בישראל: שתי טיסות יומיות לפרנקפורט, שתי טיסות יומיות לוינה וטיסה יומית למינכן (הפועלת חמישה ימים בשבוע).
 
בתמונה מימין: ולראר ג'ילבאג' (Gjylbegaj), מנהל התפעול של לופטהנזה קרגו באזור דרום מזרח אירופה, ישראל, וטורקיה, מר האסו שמידט, מנהל אזור דרום מזרח אירופה, ישראל, וטורקיה בלופטהנזה קרגו וכן מנכ"ל משותף בחברת Austrian Lufthansa Cargo, מר ג'יון פיסטר (Pfister), סגן נשיא חטיבת מטענים באירופה של חברת סוויספורט, סיגל מנהיים-קצוביץ', מנכ"לית סוויספורט ישראל ושאול גרימברג, מנכ"ל לופטהנזה ישראל.