עובדי דלתא נותנים טיפים לתיירים

צוות האוויר ועובדי דלתא מציגים סדרה ייחודית ובה המלצות לטיולים, עובדות מהנות וסודות כמוסים על יעדים פופולאריים ברחבי העולם באמצעות קבצי וידאו הניתנים להורדה באתר האינטרנט של החברה


00:00 ,06.06.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

צוות האוויר ועובדי דלתא מציגים סדרה ייחודית ובה המלצות לטיולים, עובדות וסודות כמוסים על יעדים פופולריים ברחבי העולם באמצעות קבצי וידאו הניתנים להורדה באתר האינטרנט של החברה
 
בימים אלה השיקה החברה שירות חדש המאפשר לנוסעים ליהנות מחוויות התיירות שעברו עובדי דלתא במהלך עבודתם ברחבי העולם.

דלתא יצרה את "SiteSeer Travelcast", סדרת וידיאו ייחודית של תוכניות תיירות קצרות הניתנות להורדה חינם. עובדי דלתא ובעיקר אנשי צוות האוויר, המצויים מידי יום במאות יעדים ברחבי העולם, ישמשו מעתה אף כמדריכי תיירות אישיים אשר חולקים ממומחיותם ומחוויותיהם באמצעות סיורים וירטואליים מהנים המציעים מידע בלתי גלוי, שונה, ואפילו חסכוני על ערים שונות בעולם. כך מסרה אסתי הרשקוביץ, מנהלת דלתא בישראל.
 
נוסעים יכולים להתבונן ואף להוריד את קבצי הוידיאו במסגרתה מוצגות בשלב זה בוסטון, בריסל, לוס אנג'לס, מומביי, ניו יורק, אורלנדו וסיאול באתר החברה.
 
ה-SiteSeer Travelcast של ניו יורק, לדוגמה, חושף כי כלבו מייסי'ס המפורסם מציע קופון של  11% הנחה לתיירים (עם כרטיס זיהוי תקף).