פורום מטען אויר שיגר מכתב התנצלות לממן

במכתב שנשלח אל ממן מסופי מטען וניטול בע"מ ב-12 באפריל 2005, מביע אילן שחר, יו"ר פורום מטען אויר, את התנצלותו הפומבית על מכתבים שכתב, בשם הפורום, למשרד התחבורה, לוועדת הכלכלה של הכנסת, לשרגא ברוש, יו"ר מכון היצוא ולמכותבים נוספים.


00:00 ,13.04.2005 מאת: מערכת פורט2פורט

במכתב שנשלח אל ממן מסופי מטען וניטול בע"מ ב-12 באפריל 2005, מביע אילן שחר, יו"ר פורום מטען אויר, את התנצלותו הפומבית על מכתבים שכתב, בשם הפורום, למשרד התחבורה, לוועדת הכלכלה של הכנסת, לשרגא ברוש, יו"ר מכון היצוא ולמכותבים נוספים מקרב קהיליית המטענים.

 במכתבו הוא מציין כי ממכתבים אלה יכול להשתמע כאילו ממן הטעתה את וועדת המחירים, במסגרת הליך הבדיקה שנערך בקשר לשינוי תעריפי האחסנה, או הסתירה נתונים באופן שעלול היה לגרום לקבלת החלטות מוטעות של וועדת המחירים.
 
במכתב ההתנצלות, הוא מוסיף כי בדיעבד הוברר לו כי ממן לא הסתירה מהוועדה נתונים לצורך ביצוע הבדיקה ולא הטעתה את וועדת המחירים.
 
עוד כתב אילן שחר כי הינו בדעה שהיה חוסר בנתונים שעמדו בפני הועדה, אולם הוא נבע, כך התברר לו, מכך שוועדת המחירים לא ביקשה את הנתונים, בהתייחס לשינויים המוצעים ע"י ממן, מכל הנוגעים בדבר, ובפרט מהמשתמשים (היצואנים).
 
 אילן שחר מתנצל על עוגמת הנפש שנגרמה לממן וכי לא היתה כוונה מצידו לפגוע בשמה הטוב, ובאם נגרם לה נזק בעקבות כתיבת המכתבים הנ"ל.
 
בסיום מביע אילן שחר את תקוותו להמשיך ולפעול במערכת יחסים תקינה ללא משקעי העבר.
 
 בתגובה על פרסום מכתב ההתנצלות מוסר אילן שחר, יו"ר פורום מטען אויר:
 
"ההתנצלות פורסמה מתוקף פשרה של בית המשפט, וכי הפורום עשה את פעילותו בצורה מובנית וברורה עם הנתונים שהיו בידיו עד-הוק. מכיוון שלא היו בידיו נתונים נוספים פנה הפורום לוועדת המחירים באוצר ולמשרד התחבורה בכדי לשפר את עמדת היצואנים.
 
יתר על כן מוסר אילן שחר כי הוא רואה הישג בכך שהמחלוקת פורסמה בקרב כל הגורמים הנוגעים בדבר וכי מעתה שום שינוי לא אמור להתקבל בצורה חד צדדית ולכל דרישה שהיא, אגרה או היטל תדרש תגובת המשתמשים ופורום מטען אויר, דבר שלא היה קודם לכן". 

בתגובה על פרסום המכתב מוסר אלי דלאל מנכ"ל ממ"ן כי ממ"ן מברכת על קבלת ההתנצלות ומקווה כי היא תשים קץ להשתלחויות וההשמצות הבלתי מבוססות נגד ממ"ן .