חדש בנתב"ג: מכונות אוטומטיות להנפקת כרטיסי עלייה למטוס בשירות עצמי

נכון להיום, רק נוסעי יו.אס. אירוויס , מישראל לפילדלפיה ארה"ב, יכולים ליהנות מתורים קצרים משמעותית בעמדת הכרטיסים, אולם התעניינות משמעותית כבר נצפתה בקרב נוסעים רבים בשדה


00:00 ,14.11.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

בסוף השבוע שעבר החלה חברת יו.אס. איירוויס להפעיל בנתב"ג "קיוסקים" - מכונות אוטומטיות להנפקת כרטיסי עלייה למטוס באופן עצמאי ע"י הנוסעים.

הקיוסקים להנפקת הכרטיסים האוטומטית מאפשרים לנוסעים אשר כבר עברו את הבידוק הביטחוני, להנפיק בעצמם את כרטיס העלייה למטוס, תוך הזדהות עצמית, וכן לבצע פעולות נוספות אשר עד עתה היה צורך לבצען בדלפק מאוייש בשדה התעופה.

"הנפקה עצמאית של כרטיסי טיסה, בחירת מקומות ישיבה או שדרוג מחלקה, נחשבות כבר כיום לחלק מ"חווית הטיסה" עבור מיליוני נוסעים ברחבי העולם" אומר אמיר מיטווך, מנהל פרוייקטים בחברת מיטווך, המפיצה הבלעדית של תאגיד NCR בישראל. מיטווך מספקת את שירותי התמיכה והתחזוקה של הקיוסקים להנפקת הכרטיסים האוטומטית, שהציבה חברת יו.אס. אירוויס בנתב"ג.

"נכון להיום, רק נוסעי יו.אס. אירוויס , מישראל לפילדלפיה ארה"ב, יכולים ליהנות מתורים קצרים משמעותית בעמדת הכרטיסים, אולם התעניינות משמעותית כבר נצפתה בקרב נוסעים רבים בשדה. הישראלים בסה"כ מאד פרו- טכנולוגיה, במיוחד כשמדובר בעמדות שפועלות בקצב ובאופן רציף המקצרות משמעותית את התורים בטיסות מלאות" אומרת אסתר קסטיאל, מנכ"לית חברת יו.אס. איירוויס ישראל. "התלהבות מיוחדת נראתה בקרב הלקוחות העסקיים של החברה, שנסיעות היא מנת חלקם בעבודה היום יומית וכבר במהלך חמש השנים האחרונות נעזרו ב"קיוסקים" כאלו בשדות התעופה בחו"ל", אומרת קסטיאל.

אמיר מיטווך הוסיף וציין כי שילובם של הקיוסקים להנפקה אוטומטית של כרטיסי עליה למטוס גם בישראל צפוי ליישר קו עם הסטנדרטים הבינלאומיים בתחום זה, לקצר באופן משמעותי את זמן ההמתנה של הנוסעים בתור טרם עלייתם למטוס, לקצר את זמן ההגעה המוקדמת לשדה התעופה, ובסופו של דבר להקל על נוסעים רבים.