תתכן השבתת שדות התעופה המרכזיים בברטניה

BAA, הבעלים והמנהלים של שבע שדות תעופה בבריטניה, כולל שדה התעופה העמוס ביותר בעולם – Heathrow, מפרסמים בהודעה לעתונות מה- 11 בנובמבר 2002, כי הם מודאגים ומאוכזבים מכך שלא הגיעו להסכם עם אחד מארבעת איגודי העובדים שלהם ה-TGWU, אשר הודיע על תוכניתו לפתוח בשב


00:00 ,12.11.2002 מאת: מערכת פורט2פורט
BAA, הבעלים והמנהלים של שבע שדות תעופה בבריטניה, כולל שדה התעופה העמוס ביותר בעולם – Heathrow, מפרסמים בהודעה לעתונות מה- 11 בנובמבר 2002, כי הם מודאגים ומאוכזבים מכך שלא הגיעו להסכם עם אחד מארבעת איגודי העובדים שלהם ה-TGWU, אשר הודיע על תוכניתו לפתוח בשביתה.

ההודעה של ה- TGWU באה לאחר שלדברי ה- BAA הוצעה הצעה נדיבה לשכר, למשך שנתיים, ושיהיה מעבר לרמת האינפלציה. ההצעה מתבטאת בתוספת של 6.3% לפחות למשך השנתיים הבאות.

מר Tony Ward, מנהל האחראי על מתן השרותים של קבוצת BAA, מסר כי תנאי השכר של העובדים גבוהים מתנאי השכר בחברות אחרות והן עולות על שעור האינפלציה, וכי הם אפילו גבוהים יותר מהדרישות של נציגי האיגוד עצמם שהם דרשו עבור חבריהם.

מ- BAA נמסר עוד כי הם לוחצים לסיום המשא ומתן בכדי לא לפגוע בשרות לציבור אותו הם מספקים. ה- BAA מעסיק בנמלי בריטניה צוות עובדים של מעל 8000 איש.