"פרידנזון" תתקין מערכות דיווח בצי המשאיות

המערכת הממוחשבת פותחה בארה"ב ומאפשרת הפקת נתונים והוצאת מסקנות אשר יגובשו לתמונת אמת שתשקף את תרבות הנהיגה והתחזוקה בחברה. במקביל פיתחה החברה מערך הדרכות האמור לתת מענה לתוצאות הנמדדות ומתקבלות מהשטח ובכך ליצור תהליך שיפור מתמיד לצמצום תאונות הדרכים והגבר


00:00 ,21.12.2004 מאת: מערכת פורט2פורט

חתמה על הסכם עם חברת "תנועה – נט" המפעילה מוקד דיווחי תנועה;מנכ"ל החברה: המערכת תאפשר לחברה להלחם בתאונות הדרכים ולשפר את תרבות הכביש של נהגיה
 
חברת ההובלה "פרידנזון", עם פריסה ארצית בחיפה, אשדוד ובאר שבע, מתחילה להפעיל בימים אלה פרוייקט חדשני במטרה להלחם בתאונות הדרכים ולשמור על תרבות נהיגה איכותית של נהגיה וזאת כחלק ממאמציה לשיפור רמת השירות והבטיחות ללקוחותיה. "פרידנזון" חתמה על הסכם עם חברת "תנועה-נט" מפעילת מוקד דיווחי תנועה (3663*).
 
המוקד זמין 24 שעות ביממה ומאפשר לאזרחים להתקשר ולדווח על התנהגות לא נאותה של נהג, עברות תנועה או תקלות טכניות המהוות לדעתם סכנה ועבירה על החוק. הדיווחים יוזנו למאגר מידע אינטרנטי ובמקביל ידווחו לאנשי קשר נבחרים בחברה בזמן אמת.
 
המערכת הממוחשבת פותחה בארה"ב ומאפשרת הפקת נתונים והוצאת מסקנות אשר יגובשו לתמונת אמת שתשקף את תרבות הנהיגה והתחזוקה בחברה.
 
במקביל פיתחה החברה מערך הדרכות האמור לתת מענה לתוצאות הנמדדות ומתקבלות מהשטח ובכך ליצור תהליך שיפור מתמיד לצמצום תאונות הדרכים והגברת הבטיחות.
 
הנרי בוחבוט, קצין הבטיחות בחברה מסר, שנושא תאונות הדרכים מטופל במסגרת פרוייקט "מצויינות ושיפור תהליכים" עליו הכריזה החברה בינואר 2004, ויסתיים ביוני 2005 במסגרת זו מתנהלים בחברה מספר פרוייקטים במקביל העוסקים בין השאר במודעות השירות ללקוח, שיפור תהליכי קבלת החלטות והתייעלות.