אוהד מראני מונה לחבר דירקטוריון באנרג׳יאן ישראל

מראני כיהן עד מועד זה כחבר דירקטוריון בקבוצה והינו בעל היכרות מעמיקה עם פעילות החברה, האסטרטגיה והפרוייקטים שלה. אוהד מראני: ״שמח להצטרף לאנרג'יאן ישראל ולתרום מניסיוני להמשך״


10:34 ,27.07.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת אנרג׳יאן, המפתחת בימים אלה בישראל את שדה הגז הטבעי כריש באמצעות החברה הבת אנרג׳יאן ישראל, עדכנה הבוקר (ב׳) על מינויים של חברי דירקטוריון בקבוצה ובחברת הבת אנרג׳יאן ישראל.

 

קימברלי ווד ואנדראס פרסיאנס יכהנו כדירקטורים (Non-Executive Directors) בקבוצת אנרג׳יאן. ווד תחליף את אוהד מראני, אשר מונה כחבר בדירקטוריון החברה הבת אנרג׳יאן ישראל; פרסיאנס יחליף את דייוויד בונאנו, אשר יסיים את כהונתו. החילופים נעשו לקראת ההשלמה הצפויה של עסקת אדיסון, אשר אושרה מוקדם יותר החודש על ידי בעלי המניות של אנרג׳יאן.

 

אוהד מראני, אשר יכהן כחבר דירקטוריון (Non-Executive Director) באנרג׳יאן ישראל, כיהן עד מועד זה כחבר דירקטוריון בקבוצה והינו בעל היכרות מעמיקה עם פעילות החברה, האסטרטגיה והפרוייקטים שלה.

 

יו״ר קבוצת אנרג׳יאן, קארן סימון, בירכה על מינויו של אוהד מראני והודתה לו על תרומתו הרבה בעת כהונתו כדירקטור בקבוצת אנרג׳יאן. ״אני סמוכה ובטוחה כי תרומתו לאנרג׳יאן ישראל תהיה משמעותית לקראת שלב השלמת פרויקט הדגל של אנרג׳יאן וצמיחת החברה במדינה״.

 

אוהד מראני: ״אני שמח להצטרף לדירקטוריון אנרג׳יאן ישראל, ולתרום מניסיוני להמשך פיתוח החברה, לקראת השלמת פרויקט כריש אשר יגביר משמעותית את השימוש באנרגיות נקיות ויקדם התחרות במשק האנרגיה הישראלי״.

 

אוהד מראני מכהן כדירקטור בבנק לאומי. בעברו, כיהן מראני כמנכ״ל משרד האוצר, ראש אגף התקציבים באוצר, יו״ר בז״ן, יו״ר חברת נתיבי הגז הטבעי לישראל (נתג״ז), יו״ר בית ההשקעות אלומות ועוד.

 

אוהד יחליף את סטאטיס טופוזוגלו, אחד משלושת מייסדי קבוצת אנרג׳יאן, המכהן כדירקטור בקבוצה.