חברת ״תנופה״ קלטה אוטובוסים של חברת WISDOM

חברת תנופה, חברה להפעלת קווי תחבורה ציבורית, קלטה השבוע מעל למאה אוטובוסים של מותג האוטובוסים WISDOM. האוטובוסים שנמסרו הם מדגם בינעירוני אינטגרלי המגיע עם טכנולוגיה ומערכות בטיחות חדישות ומתקדמות ודגש על נוחות הנוסע


10:42 ,14.04.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

באירוע שהתקיים השבוע בבית שמש, חברת איסט ווסט הולדינגס בע״מ מקבוצת צ׳יינה מוטורס, מסרה ל״תנופה״, חברה להפעלת קווי תחבורה ציבורית, מעל למאה אוטובוסים של מותג האוטובוסים WISDOM . מדובר בסנונית ראשונה, שכן בהמשך צפויים להימסר עוד מאות אוטובוסים.

 

חברת WISDOM היא יצרנית פרימיום מסין המתמחה בייצור אוטובוסים לייצוא גלובלי. האוטובוסים שנמסרו הם מדגם בינעירוני אינטגרלי המגיע עם טכנולוגיה ומערכות בטיחות חדישות ומתקדמות ודגש על נוחות הנוסע. בהמשך יגיעו דגמים נוספים, בינהם דגם תיירותי מפואר 60 מקומות, מידיבוס, ועוד. האוטובוסים החדשים שהוצגו צפויים לפעול באזורים של פרוזדור ירושלים, אשכול שומרון ושפירים.

 

 

יצחק קויפמן, יו״ר ומנכ״ל צ׳יינה מוטורס: ״לאחר שנים של ניסיון והיכרות עמוקה עם היצרנים הסיניים השונים, בחרנו לייבא לישראל לראשונה את יצרן הפרימיום WISDOM, המתמקד בייצוא אוטובוסים מתקדמים שישלימו את המגוון שהקבוצה מייבאת מבית YUTONG. מדובר באוטובוס מתקדם שישדרג משמעותית את החוויה של הנוסעים״.

 

קבוצת צ׳יינה מוטורס, שהוקמה בשנת 2009 הפכה תוך מספר שנים לאחת החברות המובילות בתחום התחבורה בישראל. מותג הדגל של החברה, אוטובוסים מתוצרת YUTONG  כבש את השוק הישראלי תוך זמן קצר והפך את צ׳יינה מוטורס לחברה המובילה בייבוא אוטובוסים. הקבוצה שותפה למהפכה בתחום הרכבים החשמליים בישראל ומייבאת את רכבי MAXUS החשמליים מבית  SAICהיצרנית הגדולה ביותר בסין.