משרד התחבורה: אתר מידע על כל קווי התחבורה הציבורית בישראל

אתר האינטרנט החדש יכלול את כל מפעילי התחבורה הציבורית בישראל. השר כץ: בימים הקרובים ניתן יהיה לקבל את כל האינפורמציה גם באמצעות הטלפון ושליחת מסרונים


00:00 ,22.08.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

אתר האינטרנט החדש יכלול את כל מפעילי התחבורה הציבורית בישראל. השר כץ: בימים הקרובים ניתן יהיה לקבל את כל האינפורמציה גם באמצעות הטלפון ושליחת מסרונים
 
משרד התחבורה והבטיחות בדרכים יעלה מחר לאוויר אתר אינטרנט חדש המרכז מידע על כל קווי התחבורה הציבורית בארץ. כך הודיע היום שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
פורטל קווי התחבורה בישראל המופיע בכתובת BUS.GOV.IL הוא חלק ממרכז מידע ארצי המציע לנוסעים מידע מפורט על כלל קווי השירות בתחבורה הציבורית וברכבת ישראל. מידע זה כולל בין השאר את מסלולי הנסיעה, מיקום התחנות, לוחות זמנים של הנסיעות ושינויים שבוצעו במסלולי ההסעה.
 
כמו כן ניתן לחשב את מסלול ההגעה המהיר ביותר בין נקודות מוצא ליעד לרבות שילוב נסיעה עם הרכבת. המידע יכלול בין היתר את קווי השירות הנדרשים אל נקודת היעד, מועדי הנסיעה, מספר האוטובוסים הנדרשים ליעד, תחנות "החלפה", פירוט משך זמן הנסיעה, מחיר הנסיעה ושם מפעיל השירות.
 
אתר האינטרנט החדש יכלול את כל מפעילי התחבורה הציבורית בישראל: אגד, אגד תעבורה, אפיקים, ג.ב. טורס, גלים, דן, מטרודן, מטרופלין, נתיב אקספרס, סופרבוס, עלית, קווים, קונקס, שירותי אוטובוסים מאוחדים ורכבת ישראל.
 
אתר האינטרנט כולל גם משוב המאפשר לפנות בשאלות ובהצעות למשרד התחבורה או לכל אחד ממפעילי התחבורה הציבורית וכן לדרג את חוות דעתם ושביעות רצונם מהשירות החדש.
 
השר כץ ציין כי במהלך הימים הקרובים ייחנך גם מוקד טלפוני שיאפשר לקבל את כל המידע על קווי התחבורה הציבורית בישראל גם בטלפון וגם באמצעות שליחת מסרונים.