שרת התחבורה במועצת חוף אשקלון: ״נפתח את דרכי הגישה ליישובי המועצה״

במסגרת הביקור סיירה שרת התחבורה רגב ואנשי משרדה יחד עם ראש המועצה בנתיב העשרה, ועמדה מקרוב על הנזקים שנגרמו למקום. השרה רגב הנחתה את מנכ״ל נת״י ניסים פרץ, לתקן לאלתר את המפגעים המהווים סיכון לחיי אדם, ולגבש תכניות לשיקום הנזקים


07:47 ,08.11.2023 מאת: מערכת פורט2פורט

שרת התחבורה מירי רגב, ביקרה אתמול (ג׳) בחמ״ל המועצה האזורית חוף אשקלון יחד עם ראש המועצה איתמר רביבו, ראשי המכלולים ונציגי פיקוד העורף. השרה רגב  והדרג המקצועי שהתלווה לביקור, קיבלו סקירה מקיפה על התמודדות יישובי המועצה מאז פרוץ מלחמת ״חרבות ברזל״.

 

ראש המועצה והרבש״צ סקרו בפני השרה רגב וחברי המשלחת, את השתלשלות אירועי השבת השחורה והקרבות ההרואיים שניהלו מול המחבלים. בישיבה נדונו סוגיות שונות ובראשן התשתיות שניזוקו ביישוב נתיב העשרה שנפגע במתקפת הטרור וביישובים הנוספים שבהם תשתיות התחבורה נפגעו כתוצאה ממעבר כלים כבדים של צה״ל. 

 

בישיבה עלו גם מספר סוגיות תחבורתיות מקומיות, שתוקצבו בתחילת הקדנציה, והשרה רגב הורתה לאנשי המקצוע שנלוו לביקור לשבת בהקדם עם אנשי המועצה על מנת לקדם את העבודות מיד בסיום המלחמה.

 

במסגרת הביקור סיירה שרת התחבורה רגב ואנשי משרדה יחד עם ראש המועצה בנתיב העשרה, ועמדה מקרוב על הנזקים שנגרמו למקום. השרה רגב הנחתה את מנכ״ל נת״י ניסים פרץ, לתקן  לאלתר את המפגעים המהווים סיכון לחיי אדם, ולגבש תכניות לשיקום הנזקים באיזור ליום שאחרי המלחמה.