אשדוד: פרסים לעובדים מצטיינים בתחום הבטיחות בעבודה

החברה קיימה לראשונה טקס "אוסקר בטיחות" והעניקה פרסים לעשרה עובדים שהגיעו למקומות הראשונים. יעקב רז: הקפדה על נהלי הבטיחות מסייעת לנו לצמצם את כמות התאונות


00:00 ,06.06.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה קיימה לראשונה טקס "אוסקר בטיחות" והעניקה פרסים לעשרה עובדים שהגיעו למקומות הראשונים. יעקב רז: הקפדה על נהלי הבטיחות מסייעת לנו לצמצם את כמות התאונות
 
חברת נמל אשדוד קיימה השנה לראשונה בתולדותיה טקס הענקת פרסי "אוסקר בטיחות". מהחברה נמסר כי הנהלת חברת הנמל החליטה לשים דגש על תחום הבטיחות בעבודה, וארגנה תחרות שנתית בין כלל עובדי חברת הנמל, שמטרתה לעודד הקפדה על כללי הבטיחות בעבודה.
 
עשרה מעובדי הנמל, שהגיעו למקומות הראשונים, זכו לקבל תעודות הוקרה ופרסים מיו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, ניצב (בדימ') יעקב רז; מנכ"ל חברת נמל אשדוד, מר שוקי סגיס סמנכ"ל מנהל ומשאבי אנוש, עובדיה כהן, ומהנדס הבטיחות, מאיר עמר, במסגרת אירוע שהתקיים בשבוע שעבר באשדוד.
 
למקום הראשון בתחרות הגיע גבי כהן, המועסק בנמל בתפקיד סוור. למקום השני הגיע דרור שרגאי, אתת ומ"מ מנהל עבודה בנמל. למקום השלישי הגיע שרגא קריגל, שהינו חשמלאי מנופאים במחלקת ציוד.
 
ניצב (בדימוס) יעקב רז, יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, אמר באירוע כי " הקפדה על נהלי הבטיחות ושמירה על כללי העבודה הנכונים היא שמסייעת לנו לצמצם את כמות התאונות המיותרות, ומחזקת את כוחה של החברה. אני מודה לכולכם על מאמציכם הניכרים למזעור מספר תאונות העבודה ותקלות הנובעות כתוצאה מאי-הקפדה על הכללים, ובטוח כי משנה לשנה נמשיך להשתפר ולהוכיח כי חברת נמל אשדוד היא חברה מובילה בכל התחומים".
 
שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד אמר כי "נושא בטיחות וגהות במקום העבודה הוא נושא שאנו מייחסים לו חשיבות רבה וגבוהה ביותר, ואנו פועלים באופן מתמשך ומתמיד לעידוד נקיטת אמצעי בטיחות בקרב עובדי חברת הנמל, על תפקידיהם השונים. אנו, כהנהלה, נמשיך לעשות ככל העולה בידינו בכדי לעודד אתכם, העובדים, להמשיך בעבודתכם הטובה בשמירה על הבטיחות, ונמשיך לקיים את תחרות אוסקר הבטיחות עד סוף 2010".