חברות APL ו- APL Logistics מגיעות לישראל

חברת טירן שייפינג מונתה כסוכן כללי עבור שתי החברות ותספק, בשלב ראשון, 2 הפלגות שבועיות לחוף המזרחי של ארה"ב והפלגה שבועית לחוף המערבי של ארה"ב. היבוא לארץ - על בסיס שבועי - יהיה דרך נמל פורט סעיד


00:00 ,19.12.2006 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת טירן שייפינג מונתה כסוכן כללי עבור שתי החברות ותספק, בשלב ראשון, 2 הפלגות שבועיות לחוף המזרחי של ארה"ב והפלגה שבועית לחוף המערבי של ארה"ב. היבוא לארץ - על בסיס שבועי - יהיה דרך נמל פורט סעיד
 
חברת APL (בשמה המלא American President Line) וחברת APL Logistics מקבוצת NOLהסינגפורית החליטו להרחיב את שירותיהם הגלובליים ולצרף את ישראל לרשת העולמית שלהם.
 
חברת APL, אחת מחברות הספנות הגלובליות הגדולות בעולם, מפעילה כ-60 שירותי ספנות שונים בהפלגות שבועיות במסגרתם היא פוקדת כ-90 נמלים באסיה, אירופה, המזרח התיכון וצפון אמריקה.
 
חברת APLL מעניקה פתרונות הובלה משולבת מבית לבית בכ-50 מדינות. שירותים אלה כוללים קונסולידציה, אחסון, הפצה, הובלה ימית ואווירית וכו'. החברה מעניקה ללקוחותיה שקיפות מלאה באמצעות תוכנות מתקדמות. בין לקוחות החברה נמנות חברות בינלאומיות מהשורה הראשונה.
 
לאחרונה נודע כי טירן שיפינג מונתה כסוכן כללי עבור APL ועבור APLL, וזאת בזכות ניסיונה בניהול עסקי, סוכנות אוניות ועסקי שילוח ולוגיסטיקה.
 
APL יעמידו בשלב הראשון שירותים אל ומארה"ב עם מחירים תחרותיים וזמני הפלגה קצרים. השטעונים לקווים האלה יהיו דרך פורט סעיד, ולנסיה ופליקסטו דרכם תעניק החברה 2 הפלגות שבועיות לחוף המזרחי של ארה"ב והפלגה שבועית לחוף המערבי של ארה"ב. היבוא לארץ, שייעשה על בסיס שבועי, יהיה דרך נמל פורט סעיד.
 
APLL משרתת מספר לקוחות אסטרטגיים באירופה וארה"ב ובעזרת הקווים החדשים תיתן להם פתרונות לוגיסטיים מישראל ומירדן.
 
דייוויד אפלטון, נשיא APL ו-APLL אירופה אמר: "אנחנו מתכוונים לבצע בישראל התרחבות אסטרטגית באותה הצלחה כמו במקומות אחרים באירופה. ישראל היא כלכלה חשובה ואנחנו מאוד מרוצים לעבוד בשיתוף פעולה עם טירן ולהביא ללקוחות בישראל את היתרונות הגלומים בשירותים השונים של חברת APL.
 
"בעצם שילוב שירותי הקו של חברת APL ושירותי הלוגיסטיקה (Supply chain Managemnet) של APLL נוצרה הזדמנות להוסיף ערף מוסף לשוק הישראלי".