גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 23.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.512 -0.369
אירו 4.161 +0.468
ליש"ט 4.6775 +0.246
100 יין 3.1591 +0.429
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

מבצע לוגיסטי לשינוע המשחתת האמריקאית USS Fitzgerald

המשחתת נפגעה קשות בהתנגשות קטלנית עם אניית המכולה ACX Crystal המופעלת ידי חברת NYK היפנית. התאונה ארעה ב -17 ביוני והביאה למותם של שבעה אנשי צוות מהמשחתת
28.08.17 / 10:12
מבצע לוגיסטי לשינוע המשחתת האמריקאית USS Fitzgerald
28.08.17
מבצע לוגיסטי לשינוע המשחתת האמריקאית USS Fitzgerald

חברת הלוגיסטיקה Patriot Shipping מיוסטון ארה״ב, זכתה בחוזה להעברת המשחתת האמריקאית USS Fitzgerald מיפן למיסיסיפי בארה״ב לתיקונים. היקף החוזה נאמד בכ- 3.1 מיליון דולר. שינוע המשחתת צפוי להסתיים עד נובמבר 2017, על פי הצי האמריקני.

 

נזכיר כי USS Fitzgerald נפגעה קשות בהתנגשות קטלנית עם אניית המכולה ACX Crystal  המופעלת ידי חברת NYK היפנית. התאונה ארעה ב -17 ביוני והביאה למותם של שבעה אנשי צוות מהמשחתת.

 

במהלך חקירת הארוע לפני מספר שבועות, הודיע ​​חיל הים האמריקאי כי ניתן היה למנוע את ההתנגשות. ולאור כך, מפקד משחתת הטילים, יחד עם שני קצינים בכירים, הודחו מתפקידם ושוחררו מהשירות.

 

ובהודעה נפרדת, הצי האמריקני הודיע ​​כי אותרו שרידי כל עשרת המלחים שהוגדרו נעדרים בעקבות התנגשות נוספת שארעה בין המשחתת מונחית הטילים USS John McCain ומכלית נפט Alnic MC ב -21 באוגוסט. תקרית זו, שהתרחשה בזמן שהספינות הפליגו מזרחית למצרי מלאקה וסינגפור, היא הרביעית השנה בה היה מעורבת ספינה של חיל הים האמריקאי, וחודשיים בלבד מלבד ההתנגשות של USS Fitzgerald.

 

כתוצאה מריבוי התאונות הימיות השנה הוחלט בצי האמריקאי לבצע הערכה מבצעית על פני כל הציים של חיל הים האמריקאי. זאת בכדי להעריך את המצב והגורמים המתמשכים שהביאו לאירועים. הבדיקה צריכה להסתיים עד אוגוסט 2018.

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×