אבו דאבי הקימה חברת שירותי פידר חדשה

החברה החדשה, העונה לשם Safeen Feeders תציע שירות פידר חדש בין אבו דאבי לבין נמלים המשרתים את מדינת איחוד האמירויות, אזור המפרץ בכללותו ואת תת היבשת ההודית


09:51 ,03.06.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

״חברת נמלי הים של אבו דאבי״ הודיעה אתמול (יום ג׳) על הקמת חברת שירותי הזנה (פידר) חדשה בשם Safeen Feeders. לפי הודעת החברה, Safeen Feeders תציע שירות פידר חדש בין אבו דאבי לבין נמלים המשרתים את מדינת איחוד האמירויות, אזור המפרץ בכללותו ואת תת היבשת ההודית. השירות יבוצע בשיתוף פעולה עם חברת ״בנגל טייגר ליין״ (BTL), אחת ממפעילות שירות הפידר הידועות בעולם, וזאת באמצעות הסכם לשיתוף פעולה.

 

קפטן מוחמד אל שמיסי, מנכ״ל קבוצה נמלי הים של אבו דאבי, ציין כי ״ההשקה של Safeen Feeders מחזקת משמעותית את היכולת שלנו לשפר את התחרותיות של בסיס הלקוחות הגלובליים שלנו הנמצא בצמיחה מתמדת, ומסייעת לאזור שלנו לעמוד בדרישות הבינלאומיות כמרכז סחר ולוגיסטיקה המחבר בין מזרח ומערב. עם תוספת השירות החדש, הלקוחות שלנו בענף הספנות יכולים לצפות לפתרונות הזנה יעילים וחסכוניים יותר״.

 

הוא הוסיף: ״באמצעות השותפות עם בנגל טייגר ליין, אנו לא רק מצמיחים את משפחת נמלי הים של אבו דאבי ויוצרים פתרונות הדדיים חיוביים, אלא אנו גם מרחיבים משמעותית את היצע המוצרים והשירותים שלנו ללקוחות שלנו ומשפרים את תרומתנו לכלכלה שמחוץ למגזר הנפט באבו דאבי״.