ה-Celebrity Silhouette השלימה את ביקור הבכורה בישראל

האוניה של סלבריטי קרוזס מקבוצת רויאל קריביאן, המיוצגת בישראל על ידי סוכנות א.רוזנפלד ספנות, התקבלה בנמלי אשדוד וחיפה בטקסים המסורתיים


00:00 ,18.08.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

כחלק מהתנופה האדירה בתיירות אוניות הנוסעים בישראל, ביקרה השבוע בנמלי אשדוד וחיפה אוניית הפאר ה- Celebrity Silhouette.

זוהי הפלגת הבכורה של האוניה החדשה של חברת Celebrity Cruises ואת ההפלגה הנוכחית החלה האוניה בנמל סמוך לרומא, איטליה.

ביום שלישי הגיעה ה-Celebrity Silhouette לנמל אשדוד, שם נערכה לכבודה קבלת הפנים המסורתית כיאה לאוניות הפוקדות לראשונה את הנמל וכוללת החלפת מגינים. בקבלת הפנים השתתפו שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, זרי רוזנפלד מנכ"ל חברת א. רוזנפלד ספנות ורב החובל של האונייה דימטרי קפטסיס.

 

אתמול, יום רביעי, עגנה האונייה בנמל חיפה וגם שם התקבלה ברוב כבוד והדר בטקס בו השתתפו רב חובל האוניה, מנכ"ל הנמל מנדי זלצמן , ראש מינהל המכס דורון ארבלי וסוכן האוניה זרי רוזנפלד.

.

האונייה, שבנייתה בגרמניה הסתיימה בחודשים האחרונים, הושקה רשמית לפני שלושה שבועות בלבד. בבנייתה של האוניה הושקעו לא פחות מ-750 מיליון דולר. אורכה 315 מטרים ומשקלה כללי של עד 122,000 טון. האונייה של חברת סלבריטי קרוזס, מקבוצת Royal Caribbean מיועדת לכ-3,000 תיירים שמקבלים שירות מסביב לשעון מ-1,500 אנשי הצוות. 

בנוסף לכל "הפינוקים המוכרים" נבנה על האוניה משטח דשא ענק כחלק מהקאנטרי קלאב שעל הסיפון, שעליו גם מתקיימות חלק מארוחות הערב במהלך ההפלגה.