ילדים מציירים בטיחות בנמל אשדוד

במסגרת הפנינג ותחרות ציורים נושאת פרסים לילדי העובדים השתתפו כ-220 ילדים והוריהם והשתתפו בסדנאות ובפעילויות ייחודיות ומהנות, שחשפו את הילדים להיבטים שונים של בטיחות


00:00 ,29.08.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת הפנינג ותחרות ציורים נושאת פרסים לילדי העובדים השתתפו כ-220 ילדים והוריהם והשתתפו בסדנאות ובפעילויות ייחודיות ומהנות, שחשפו את הילדים להיבטים שונים של בטיחות
 
חברת נמל אשדוד ערכה הפנינג ותחרות ציורים נושאת פרסים לילדי עובדי החברה. מטרת האירוע, שמתקיים זו השנה השלישית וסיסמתו "בטיחות מצילה חיים", היא הטמעת ערכי זהירות ובטיחות בחיי היום יום בקרב ילדי בתי הספר היסודיים ועידוד הילדים להשקיע חשיבה יצירתית בנושאי בטיחות. על היוזמה לאירוע אחראית יחידת הבטיחות בחברת נמל אשדוד.
 
באירוע, שהתקיים במרכז אשכול פיס באשדוד, השתתפו כ-220 ילדים והוריהם. במסגרת האירוע הוזמנו ילדי כיתות א' - ו' להשתתף בסדנאות ובפעילויות ייחודיות ומהנות, שחשפו את הילדים להיבטים שונים של בטיחות – בכביש, בבית, בבית הספר ועוד. ההורים והילדים חתמו על אמנת זה"ב במסגרתה התחייבו לזהירות בדרכים ולשמירה על חייהם וחיי הסובבים אותם. עוד נהנו המשתתפים מההצגה "שומרים על הכדור" של תיאטרון חנה פורת העוסקת באיכות הסביבה וממופע מיוחד של הקוסמים הנמליים דודו זריהן ורז כהן. 
 
בנוסף, הוזמנו הילדים המשתתפים לצייר ציורים בנושא בטיחות, ובמהלך האירוע התקיימה תחרות נושאת פרסים בין הציורים השונים. ועדה מיוחדת תבחן את הציורים, ותבחר 12 ציורים שהתבלטו במיוחד. ציורים אלה יוצגו באתר האינטרנט של נמל אשדוד ויעטרו את קירות משרדי חברת הנמל. 

מחברת נמל אשדוד נמסר עוד כי הזוכים בשלושת המקומות הראשונים יזכו גם בפרסים כספיים בשווי של 200 עד 500 שקל עבור שלושת המקומות הראשונים לרכישת ספרים בסניף סטימצקי הממוקם בנמל.
 
בתמונה מימין: מאיר עמר, מהנדס הבטיחות בנמל, מאיר גרינפלד, אחראי צוות חירום, דוד ועקנין, עוזר סמנכ"ל דוברות