נמל אשדוד אירח בכירים מנמל פוסאן שבקוריאה

מנכ"ל רשות הנמלים של פוסאן, מנהל השיווק של רשות הנמלים בפוסאן ומנהל פרויקט מערכת TOS בחברת TSB הגיעו לביקור בנמל אשדוד וראו את תרומתה של מערכת ה-TOS במסופי המכולות


00:00 ,13.12.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

מנכ"ל רשות הנמלים של פוסאן, מנהל השיווק של רשות הנמלים בפוסאן ומנהל פרויקט מערכת TOSבחברת TSB הגיעו לביקור בנמל אשדוד וראו את תרומתה של מערכת ה-TOSבמסופי המכולות
 
חברת נמל אשדוד אירחה בנמל קבוצת בכירים מהעיר פוסאן שבקוריאה הדרומית, שהינה העיר השניה בגודלה בקוריאה הדרומית, ועיר הנמל המרכזית במדינה.
 
מחברת נמל אשדוד נמסר כי, במשלחת השתתפו מנכ"ל רשות הנמלים של פוסאן, קי-טה רו (Ki-Tae Roh); מנהל השיווק של רשות הנמלים בפוסאן, הו-שול פארק (Ho-Chul Park) ועוזר למנהל השיווק,  היוק לי (Hyuk Lee);  ביונג ג'ו (Byoung Ju) ומנהל פרויקט מערכת TOS בחברת TSB.
 
עוד נמסר כי, במסגרת הפגישה, העביר שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, סקירה מורחבת על חברת נמל אשדוד, יכולותיה הטכנולוגיות והתפעוליות, כמות וסוגי המטענים הנפרקים ונטענים בנמל ועוד. כמו כן, ציין במיוחד את הצלחת הנמל בהפעלת מערכת ה- TOS ותרומתה לשיפור התפוקות במסופי מכולות בנמל.
 
מר רו, מנכ"ל רשות הנמלים של פוסאן, נתן סקירה קצרה על הנמלים בפוסאן, וציין כי הוא עוקב בשמחה אחר ההתפתחויות החיוביות בנמל אשדוד ושמח לדעת שנמל אשדוד נמצא היום בשורה הראשונה של נמלים המתקדמים בעולם.
 
בחברת נמל אשדוד ציינו כי, סגיס ורו ייחלו לשיתופי פעולה הדדיים בין נמל אשדוד ונמלי פוסאן, וסיכמו כי נושא השת"פ ייבדק בצורה יסודית. בפגישה לקח חלק גם סמנכ"ל תפעול בחברת נמל אשדוד, אלדד וקסמן, שנתן סקירה קצרה על תהליכים התפעוליים בנמל ותרומת מערכת TOSלשיפור תהליכי עבודה במסוף המכולות ולשיפור התפוקה ברציפי המכולות. בסיום הפגישה נערך סיור מודרך בשטחים התפעוליים שבנמל. את הסיור ערך בני אליאסי, מנהל פרויקטים תפעוליים בחברת נמל אשדוד.