חברת נמל אשדוד ציינה את ״יום המוביל״

״יום המוביל״ הוא חלק ממהלך פנים ארגוני שעורך הנמל, לביטוי של כבוד והערכה כלפי הנהגים המובילים את המטענים לנמל וממנו ברחבי ישראל. מדי יום פוקדות את הנמל כ-4,000 משאיות


07:36 ,06.12.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד ציינה ביום אתמול (5.12), זו השנה העשירית ברציפות,  את ״יום המוביל״ ברחבי הנמל. במסגרת זאת יצא סמנכ״ל התפעול איציק כהן לשערי הנמל במטרה לפגוש את נהגי המשאיות שמגיעים לנמל.  

 

איציק כהן ציין כי: ״המובילים הם חלק בלתי נפרד מהשרשרת הלוגיסטית של הפעילות בנמל אשדוד. אנו מעריכים מאוד את עבודתם ורואים בהם שותפים שלנו״.

 

״יום המוביל״ הוא חלק ממהלך פנים ארגוני שעורך הנמל, לביטוי של כבוד והערכה כלפי הנהגים המובילים את המטענים לנמל וממנו ברחבי ישראל. ביום זה הנהגים מקבלים בכניסה לנמל אשדוד סופגניות, בקבוקי מים קרים וריחנים לרכב.

 

במסגרת מאמץ כללי זה נעשות מספר פעולות מקיפות, ביניהן, פעולה של  צוות יעודי לשיפור השירות, ביצוע פעילויות מול קציני הבטיחות של חברות התובלה כולל הפקת כנס שנתי המתקיים בנמל אשדוד, סיקור בקרב הנהגים ומתן פתרונות לבעיות תפעוליות לבאי הנמל. את הפעילויות מוביל לכל אורך השנה אלברט אמסלם, קצין בטיחות בתעבורה של הנמל.  אלברט אמסלם הדגיש כי: ״אנו מעריכים ומוקירים את עבודתם הקשה של הנהגים לאורך כל השנה״. 

 

מדי יום פוקדות את נמל אשדוד כ-4,000 משאיות.  בשער הראשי החדיש של נמל אשדוד 32 מסלולים למשאיות: 14 מסלולי כניסה ו-18 מסלולי יציאה. הכניסה והיציאה נעשות באמצעות מערכות לזיהוי ושקילה אוטומטיים ללא ניירת, דבר החוסך זמן יקר לנהגים וללקוחות הנמל.