נמל אשדוד: הושקה תכנית בטיחות חדשה

במסגרת כנס בנושא בטיחות שהתקיים השבוע בנמל אשדוד השיק מנכ״ל החברה את התכנית ׳שינוי כיוון. שיקו ז׳אנה: התכנית החדשה תסייע לנו לשמור הקפדה יתרה על ציוד עבודה תקני ואיכותי


11:18 ,09.06.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

נמל אשדוד קיים השבוע כנס בנושא בטיחות בהשתתפות עשרות מעובדי נמל אשדוד בהובלת מנכ״ל הנמל, שיקו ז׳אנה ומהנדס הבטיחות, יאיר מרקוביץ.

 

בדבריו, פתח ז׳אנה והכריז על מהלך הכולל השקת תכנית בטיחות חדשה: ״אנו משיקים כיום תכנית חדשה, פרו-אקטיבית, יזומה, בשם ׳שינוי כיוון׳. אנחנו רוצים לקחת בשתי ידיים את הנושא ולפעול לטובתו. אנו מאמינים כי גישה יזומה ופרואקטיבית תסייע למנוע את התאונה הבאה, מתוך רצון להשקיע בתרחישים הצפויים, ולהתכונן גם למקרים שאינם צפויים״.  

 

ז׳אנה הוסיף כי ״התכנית החדשה תסייע לנו לשמור הקפדה יתרה על ציוד עבודה תקני ואיכותי, פיתוח הדרכה ויישום של שיטות עבודה וניהול סיכול מושכל״.

 

בהמשך העביר אלוף במיל׳ אליעזר שקדי הרצאה בנושא הובלה, מצוינות ותרבות ארגונית וכן צפו הנוכחים מהצגת יחיד של השחקן שמואל אדלמן בשם ״הנסיעה האחרונה״ העוסקת בבטיחות בדרכים.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי ״הנהלת נמל אשדוד רואה בבטיחות ערך עליון ומאמינה כי רמת הבטיחות משיקה לאיכות הביצועים וכי קיימת קורלציה ביניהם. מכאן, ששמירה על איכות הביצועים תביא לעלייה בשמירה על הבטיחות. מתוך כך, התכנית החדשה אשר מציבה את ביטחונם ובטיחותם של העובדים מעל לכל ומחייבת הן את העובדים והן את המנהלים לנהוג באחריות ולשמש דוגמה אישית״.