נמל אשדוד: עצומה לפיזור ועד ציוד מכני

הבוקר נמסרו לחייב שייב, יו״ר מרחב אשדוד בהסתדרות, טפסי בקשה של 237 עובדים לקיום אסיפה לפיזור ועד ציוד מכני. העובדים שחתמו על העצומה מביעים אי אמון בוועד הנוכחי ומלינים על חוסר שקיפות


12:05 ,12.01.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

הבוקר נמסרו לחיים שייב, יו״ר מרחב אשדוד בהסתדרות, טפסי בקשה של 237 עובדים לקיום אסיפה לפיזור ועד ציוד מכני, וזאת על פי סעף 2, סימן ו׳ לתקנות ועדי עובדים. העתקים נמסרו לאלי אברמוביץ, מחזיק תיל נמל אשדוד בהסתדרות. 

 

העובדים חתמו על טפסים המבקשים לפזר את ועד מחלקת ציוד מכני בנמל אשדוד. כמו כן נכתב בטפסים עליהם חתמו העובדים כי הם מביעים אי-אמון בוועד הנוכחי, אינם שבעי רצון מהתנהלות הוועד וזאת בשל אי-שקיפות וחוסר ידיעה במחלקה וכן פילוג בין חברי הוועד שגורם לבלבול ולאי שקט בקרב העובדים במחלקה.

 

נציין כי ביום רביעי שעבר נעשתה פנייה בכתב למר חייב שייב, יו״ר מרחב אשדוד בהסתדרות שנושאה ״פטיציה כנגד ועד ציוד מכאני״, ובה נכתב כי העובדים אשר חתימותיהם מצורפות למכתב זה מבקשים להביע אי אמון בוועד ציוד מכני בראשית עמית שרף, וזאת בשל הטענה כי שרף מתנהל ב״חוסר שקיפות״.

 

עוד נטען במכתב למר שייב כי ״למרות דרישת עובדי מחלקת ציוד מכני שניתנה בכתב, ולמרות שתקנון ועדי עובדים בהסתדרות מחייב קיום אסיפת עובדים אחת לשנה, יו״ר הוועד לא ניאות לדרישת העובדים לקיים אסיפת עובדים נוכח אי הבהירות חוששים של העובדים לעתידם התעסוקתי.

 

כאמור, עובדי המחלקה שחתימותיהם צורפו למכתב דרשו מההסתדרות לפזר את הוועד.