נמל אשדוד ציין את "יום המוביל"

חברת הנמל מבצעת פעולות מקיפות לטובת ייעול העבודה מול המובילים וחיסכון בזמן יקר בשערי הכניסה והיציאה בנמל. מדי יום עוברות בנמל כ-4,000 משאיות


11:06 ,06.12.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד ציינה זו השנה השמינית ברציפות את "יום המוביל" ברחבי הנמל. מנכ"ל חברת נמל אשדוד איציק בלומנטל יצא לשערי הנמל במטרה לפגוש את נהגי המשאיות שמגיעים לנמל.

 

"יום המוביל" הוא חלק ממהלך פנים ארגוני שעורך הנמל, לביטוי של כבוד והערכה כלפי הנהגים המובילים את המטענים לנמל וממנו ברחבי ישראל. ביום זה הנהגים מקבלים בכניסה לנמל אשדוד סופגניות, בקבוקי מים קרים וריחנים לרכב.

 

במסגרת מאמץ כללי זה נעשות מספר פעולות מקיפות, ביניהן, פעולה של  צוות ייעודי לשיפור השירות, ביצוע פעילויות מול קציני הבטיחות של חברות התובלה כולל הפקת כנס שנתי המתקיים בנמל אשדוד, סיקור בקרב הנהגים ומתן פתרונות לבעיות תפעוליות לבאי הנמל. את הפעילויות מוביל לכל אורך השנה אלברט אמסלם, קצין בטיחות בתעבורה של הנמל.

 

מדי יום פוקדות את נמל אשדוד כ-4000 משאיות. בשער הראשי החדיש של נמל אשדוד קיימים 32 מסלולים למשאיות: 14 מסלולי כניסה ו-18 מסלולי יציאה. הכניסה והיציאה נעשות באמצעות מערכות לזיהוי ושקילה אוטומטיים ללא ניירת, דבר החוסך זמן יקר לנהגים וללקוחות הנמל.