נמל אשדוד ציין את ״יום המוביל״

״יום המוביל״ הוא חלק ממהלך פנים ארגוני שעורכת חברת הנמל, כביטוי של כבוד והערכה כלפי הנהגים המובילים את המטענים לנמל וממנו ברחבי ישראל. מדי יום פוקדות את נמל אשדוד כ-4,000 משאיות


08:34 ,14.01.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד ציינה אתמול, כמיטב המסורת זו השנה ה-13 ברציפות, את ״יום המוביל״ ברחבי הנמל. המנכ״ל שיקו ז׳אנה יצא לשערי הנמל במטרה לפגוש את נהגי המשאיות שמגיעים לנמל.

 

״יום המוביל״ הוא חלק ממהלך פנים ארגוני שעורכת חברת הנמל, כביטוי של כבוד והערכה כלפי הנהגים המובילים את המטענים לנמל וממנו ברחבי ישראל. ביום זה חולקו לנהגים בכניסה לנמל תשורות סמליות שכללו: כוס טרמית, בקבוק מים ואריזת ממתקים.

 

במסגרת מאמץ כללי זה נעשות מספר פעולות מקיפות, ביניהן, פעולה של  צוות ייעודי לשיפור השירות, ביצוע פעילויות מול קציני הבטיחות של חברות התובלה כולל הפקת כנס שנתי המתקיים בנמל אשדוד, סיקור בקרב הנהגים ומתן פתרונות לבעיות תפעוליות לבאי הנמל.

 

מדי יום פוקדות את נמל אשדוד כ-4,000 משאיות. בשער הראשי החדיש של נמל אשדוד 32 מסלולים למשאיות: 14 מסלולי כניסה ו-18 מסלולי יציאה. הכניסה והיציאה נעשות באמצעות מערכות לזיהוי ושקילה אוטומטיים ללא ניירת, דבר החוסך זמן יקר לנהגים וללקוחות הנמל.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי היא ממשיכה לפעול לשיפור השירות ובקרוב תושק אפליקציה ייעודית לנהג שתאפשר קיצור זמן משמעותי בכניסה וביציאת משאיות מהנמל.