נמל אשדוד: שיא בשינוע מכולות ברבעון השלישי

בחברת נמל אשדוד שונעו 424,757 מכולות (TEU) ברבעון השלישי של 2020, גידול של 3.7% ביחס לאשתקד. הנמל מדווח על שיא חודשי נוסף באוגוסט עם 145,353 מכולות (TEU)


09:30 ,13.10.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד מדווחת על שיא רבעוני בשינוע מכולות בנמל ברבעון השלישי של 2020.

 

424,757 מכולות (TEU) שונעו בנמל ברבעון השלישי, מתוכן, מספר שיא חודשי מתחילת השנה של 145,353 באוגוסט בלבד. הנהלת חברת נמל אשדוד ציינה לשבח את חטיבות התפעול והלוגיסטיקה העובדים בקו המים, על הישג יוצא דופן זה.

 

בצלו של משבר הקורונה, נמל אשדוד מהווה עורק מרכזי לכניסת סחורות וחומרי גלם, ותומך בתפקוד הרציף של המשק הישראלי - הישג משמעותי מתמיד. שיתוף הפעולה בין חטיבות התפעול והלוגיסטיקה, תרם רבות להגעה להישג זה.

 

מנכ״ל נמל אשדוד, שיקו ז׳אנה מסר: ״נמל אשדוד ממשיך לחזק את מעמדו כנמל המרכזי של ישראל. בעוד השמיים נסגרו כתוצאה מההתמודדות עם נגיף הקורונה, הים הפך להיות הציר העיקרי לקבלת סחורות חיוניות למשק הישראלי. הנמל ימשיך בעבודתו המסורה למען המדינה, נמל ישראלי למען כלכלה ישראלית״.

 

גם בצלו של משבר הקורונה והתחלואה הפוקדת את מדינת ישראל, עובדי חברת נמל אשדוד הוכיחו שוב את יכולתם להמשיך להוביל ולספק את הכמות והשרות המיטביים לכלל לקוחותינו. כל זאת מתאפשר בזכות עבודת צוות נפלאה של חטיבת התפעול בקו המים בתמיכתם של חטיבת הלוגיסטיקה בשמירה על כשירות וזמינות לכלל הציוד. אנו גאים ומלאים בהערכה לעובדות ולעובדי חברת הנמל בהישג מרשים זה״.