סמנכ"ל משאבים חדש בחברת נמל אשדוד

ירון הדרי, לשעבר סמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה ברכבת ישראל ובבזק בינלאומי, גבר במכרז על עשרות מועמדים לתפקיד. יהיה אחראי בין היתר על ההסכמים הקיבוציים עם הוועדים


13:13 ,30.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

סמנכ"ל משאבי אנוש חדש מונה בחברת נמל אשדוד: ירון הדרי. הסמנכ"ל הנבחר כיהן ב-6 השנים האחרונות כסמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה ברכבת ישראל. לפני כן, עבד כסמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה בבזק בינלאומי, וסמנכ"ל תפעול בדומינוס פיצה.

 

במסגרת תפקידו ברכבת ישראל, לקח הדרי חלק מרכזי בהובלת שינוי התרבות הארגונית והניהולית בחברה דבר שאפשר את שיפור השירות לציבור הנוסעים והגידול החד בציבור המשתמשים ברכבת.

 

הדרי נכנס לתפקידו בינואר 2017, לאחר שנבחר בהליך של מכרז פומבי וגבר על עשרות מתמודדים אחרים לתפקיד. הדרי הינו רס"ן במילואים ובעל תואר שני בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי "הדרי נכנס לאחד התפקידים היותר מורכבים בחברת נמל אשדוד ויהיה אחראי בין היתר על ההסכמים הקיבוציים עם הוועדים בחברת נמל אשדוד ועל היערכות החברה בהיבטי ההון האנושי לקראת האתגרים העומדים בפניה". 

 

מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, בירך את הדרי על בחירתו לתפקיד וציין כי: "הנהלת חברת נמל אשדוד משלימה את איוש השדרה הניהולית הבכירה של נמל אשדוד. בחירתו של ירון הדרי מבטא את הקו הניהולי של החברה - יחסי עבודה הוגנים לעובדים, תוך הבטחת האיתנות הפיננסית של החברה וההיערכות לתחרות הצפויה בנמלים לקראת פתיחתם של הרציפים החדשים, שיופעלו על ידי מפעילים פרטיים".