נמל אשדוד: טקס אזכרה לציון 4 שנים לפיגוע בנמל

בפיגוע נרצחו שמונה עובדי נמל וכן שני אזרחים נוספים. הטקס התקיים ברחבת האנדרטה החדשה שהוקמה באשדוד


00:00 ,16.03.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

בפיגוע נרצחו שמונה עובדי נמל וכן שני אזרחים נוספים. הטקס התקיים ברחבת האנדרטה החדשה שהוקמה באשדוד
 
ביום חמישי האחרון ציינה חברת נמל אשדוד 4 שנים לפיגוע שאירע בנמל אשדוד. במסגרת זו נערך טקס אזכרה לשמונת עובדי הנמל ושני אזרחים נוספים שנרצחו בפיגוע.
 
הטקס התקיים ברחבת האנדרטה החדשה שהוקמה באשדוד במעמד ראש העיר אינג' צבי צילקר, רב העיר, הרב יוסף שיינין, מנכ"ל החברה, מר שוקי סגיס, חבר הדירקטוריון, מר שלמה כץ, חברי ההנהלה, העובדים והמשפחות השכולות.
 
שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד אמר, "עברו ארבע שנים מהיום בו רעדה האדמה תחת רגלנו, ושאון הפיצוץ נשמע באוזנינו עד היום. ארבע שנים בהם אנחנו, משפחת הנמל, מרגישים בחסרונם של יקירנו. לכל אחד מאיתנו היה קשר מיוחד איתם, הם היו בנים מסורים להוריהם, אחים דואגים ואחראים, הם היו בני זוג אוהבים ונאמנים, הורים נערצים על ידי ילדיהם וידידי אמת לכל חבריהם. היעדרותם בולטת בנוכחותה ונוכחותם קיימת על אף היעדרותם".
 
"בימים של אי שקט קיומי, חובה עלינו להוכיח כי במותם ציוו לנו את החיים ואנו יוצאים מחוזקים ולעולם לא יוכלו לנו. כאן, בצומת דרכים המסמל יותר מכל את הצמתים בחיינו, הגלעד הניצב לזכרם מהווה הוכחה ניצחת כי לעולם לא ינצחו אותנו, לא מנצחים אותנו כל כך מהר", הוסיף סגיס.