נמל אשדוד: יגאל בן זיקרי מונה לסמנכ"ל דוברות ותקשורת תאגידית

זוהי הפעם הראשונה שבחברת הנמל יכהן סמנכ"ל דוברות ותקשורת תאגידית. יגאל בן זיקרי משמש מאז שנת 2002 כדובר חברת נמל אשדוד


00:00 ,12.10.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

זוהי הפעם הראשונה שבחברת הנמל יכהן סמנכ"ל דוברות ותקשורת תאגידית. יגאל בן זיקרי משמש מאז שנת 2002 כדובר חברת נמל אשדוד
 
דירקטוריון חברת נמל אשדוד הודיע על מינויו של יגאל בן זיקרי לסמנכ"ל דוברות ותקשורת תאגידית בחברה. ההחלטה למנות את בן זיקרי התקבלה לאחר שבחברה הוקמה ועדת איתור בראשות מנכ"ל חברת נמל אשדוד, שוקי סגיס. ועדת האיתור ראיינה מועמדים, וערכה בחינות כחלק מתהליך המיון. לאחר סיום עבודת הוועדה, הציג המנכ"ל את המועמד המוביל מבחינתו בפני יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, ניצב בדימוס יעקב רז, ובפני חברי הדירקטוריון, אשר אישרו את המינוי במהלך ישיבת הדירקטוריון האחרונה.
 
יגאל בן זיקרי (47) נשוי + 3 ילדים, משמש מאז שנת 2002 כדובר חברת נמל אשדוד. משנת 2005 חבר ההנהלה הבכירה של הנמל. לבן זיקרי תואר  B.Aמשולב במדעי החברה והרוח ולימודי תוכנית ניהול עסקי בכיר, בית הספר למוסמכים במנהל עסקים, אוניברסיטת ת"א. בן זיקרי בוגר לימודי תעודה בתקשורת שיווקית מאוניברסיטת בר- אילן.
 
זוהי הפעם הראשונה שבחברת הנמל יכהן סמנכ"ל דוברות ותקשורת תאגידית. הסמנכ"ל יהווה סמכות ניהולית ומקצועית בניהול הממשק עם התקשורת, הקהילה והממשל. כמו כן, יהיה הסמנכ"ל מנהל ומנחה בתחום הדוברות ויחסי הציבור ואחראי על גיבוש האסטרטגיה התקשורתית הנגזרת מהחזון ויעדי החברה והתהליכים הפנים-ארגוניים, לרבות הפורטל הארגוני ואתר האינטרנט הנמלי, תוך הנחיית הגורמים הפנים ארגוניים לקידום הפעילות העסקית של החברה. בנוסף, יהיה הסמנכ"ל אמון על ארגון אירועים, כנסים, טקסים ופעילויות  מול מערך הארגונים המשיקים לחברה.
 
לדברי ניצב בדימוס יעקב רז, יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, "במהלך יותר משבע שנים בהם שימש בן זיקרי כדובר חברת נמל אשדוד, הוכחו כישוריו מעל ומעבר, ואני בטוח כי הוא האיש הנכון לתפקיד.
 
מנכ"ל חברת נמל אשדוד, שוקי סגיס הוסיף: "אני מכיר ומוקיר את פעילותו של בן זיקרי למען הנמל, מברך על המינוי, ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו".