סוכנות א.מ.א טיפלה בשינוע ציוד בטחוני לחו"ל

החברה שינעה ציוד של התעשיות הביטחוניות לטובת תערוכת יורוסאטורי בפריז על גבי אוניית אגרקסקו וא.מ.א. טיפלה בשינוע טנק מרכבה במשקל 70 טון


00:00 ,12.07.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה שינעה ציוד של התעשיות הביטחוניות לטובת תערוכת יורוסאטורי בפריז על גבי אוניית אגרקסקו וא.מ.א. טיפלה בשינוע טנק מרכבה במשקל 70 טון
 
סוכנות א.מ.א בשירות חברת אגרקסקו הובילה טנק מרכבה וציוד נוסף של התעשיות הביטחוניות לתערוכת הנשק Eurosatory2010 שהתקיימה בחודש יוני בפריז. 
 
מסוכנות א.מ.א נמסר כי לסוכנות ניסיון רב בהובלת ציוד בטחוני לתערוכות הצבאיות החשובות והגדולות בעולם, וכמו בשנים עברו גם השנה נרתמה א.מ.א למאמץ של כלל התעשיות הביטחוניות להצגת מוצריהם בתערוכת הנשק Eurosatory 2010, והעמיסה בשירות השבועי והקבוע שלה לנמל מרסיי בצרפת את טנק המרכבה סימן 4 במשקל 70 טון.
 
בנוסף לטנק המרכבה שדרש טיפול מיוחד, שינעה החברה על גבי האונייה ציוד בטחוני רגיש אחר שהועמס על מכולות מיוחדות שהכילו מוצרים ייחודיים נוספים של התעשיות הביטחוניות בישראל.
 
מסוכנויות ים מאוגדות א.מ.א נמסר כי העמסת ופריקת הטנק התבצעה במסירה ישירה בתיאום עם נמל אשדוד ועם גורמים ביטחוניים שליוו את העברת הטנק מישראל לתערוכה ובחזרה לאורך כל הדרך.
 
עם סיום התערוכה בפריז חזר הטנק כמו גם שאר המכולות המיוחדות באוניה של אגרסקו וא.מ.א לנמלי חיפה ואשדוד.
 
נציין כי חברת סוכנויות ים מאוגדות א.מ.א הינה אחת מסוכנויות הספנות המובילות בישראל המספקת ללקוחותיה שירותים מקצועיים החל משנת 1970. חברת א.מ.א פעילה בהובלת מכולות, מטענים בקירור והקפאה, פרויקטים מיוחדים, רכבים, דלק ונוסעים.