חברת LogChain השלימה משלוח בינלאומי בטכנולוגיית בלוקצ׳יין

החברה הישראלית השלימה פיילוט ראשון בהצלחה לאחר שהמשלוח, שהגיע מבלגיה לישראל, שוחרר על גבי הפלטפורמה הייחודית מקצה לקצה של LogChain. ממחיש את היכולת לבצע תהליך מלא על פני כל שרשרת האספקה


10:02 ,28.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת LogChain הישראלית מכריזה על השלמת הפיילוט, של משלוח ימי בינ"ל על גבי טכנולוגיית בלוקצ'יין. המשלוח המוצלח בוצע על גבי הפלטפורמה הייחודית מקצה לקצה של LogChain, המטפלת בכל ההיבטים של שרשרת האספקה ​​באמצעות שטר מטען אלקטרוני (e-BL) ומכתב אשראי Letter of Credit (LC).

 

השילוח, של משקאות מבלגיה לישראל, בוצע באופן מלא באמצעות פתרון הבלוקצ׳יין השלם של LogChain. מהחברה נמסר כי הדבר המאפשר הקטנה משמעותית של העלויות וכן הבירוקרטיה, משפר את חוויית הלקוח, מגביר את השקיפות וממזער את סיכוני ההונאה. 

 

מנכ״ל ומייסד LogChain, דודי אבני: ״אנו גאים על השלמתו של התהליך הבינלאומי החשוב הזה, מהפרויקטים הבודדים בעולם בתחום. אנו נמצאים על סף עידן דיגיטלי חדש בענף, לשינוי התהליכים הישנים והמסובכים, הקטנת סיכוני ההונאה – וחסכון ממשי של מיליארדי דולרים. במקביל להתקדמות שלנו עם הפלטפורמה הייחודית של LogChain, אנו פועלים ביחד עם חברות מובילות, בנקים, משלחים, ויבואנים ויצואנים גלובליים על מנת ליצור אקוסיסטם שתאפשר את המהפכה הכה נדרשת הזאת״.

 

חברת LogChain הינה חלק מקבוצת אמן המעסיקה כ-2,500 עובדים ומשרדיה הראשיים נמצאים בישראל.