חברת NCL: אפליקציית תכנון החופש הושקה בהצלחה

אפליקציית Cruise Norwegian לתכנון חופשת השייט המושלמת זמינה בכל אניות הנוסעים של החברה ותסייע לנופשים לתכנן ולנהל את ההפלגה שלהם בהתאם לצרכים האישיים, להעדפות ולרצונות המיוחדים שלהם


11:43 ,12.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הפלגות הנופש המובילה נורוויג׳ן קרוז ליין (NCL) הודיעה על השלמת הפיילוט המוצלח של אפליקציית Cruise Norwegian לתכנון וניהול חופשת השייט, והשקתו בכל אניות החברה. מהיום, אורחים בכל 16 האניות של נורוויג׳ן קרוז ליין יוכלו להנות מהיישומון המתקדם ביותר בעולם השייט.

 

אפליקציית Cruise Norwegian הושקה לראשונה באניית Norwegian Sky. מהחברה נמסר כי האפליקצייה פותחה במיוחד כדי לסייע לאורחי החברה ״להרגיש את החופש״ מרגע ביצוע ההזמנה ועד לירידה מהאונייה, ולהעניק להם חוויות שיט משודרגת ומתקדמת. באמצעות מערכת קלה ונוחה לשימוש, יוכלו הנופשים לתכנן ולנהל את ההפלגה שלהם, בהתאמה מושלמת לצרכים האישיים, להעדפות ולרצונות המיוחדים שלהם.

 

חברת נורוויג׳ן קרוז ליין הייתה הראשונה לפתח את אופציית ה-Pre-Cruise באפליקציית שייט, שמאפשרת לאורחים להזמין מקום מראש לכל אחד מסיורי החוף המוצעים בהפלגה, לשריין את מקומם באטרקציות, בפעילויות, או במופעי הבידור המרשימים ואף להזמין שולחן בכל אחת ממגוון המסעדות שעל סיפון האונייה. בנוסף, אפליקציית Cruise Norwegian עוקבת אחר מסלול החופשה ומאפשרת ביצוע צ׳ק אין נוח ופשוט ישירות מהנייד.

 

אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ״ל נורוויג׳ן קרוז ליין, אמר: ״אחת המטרות המרכזיות שלנו כחברה היא שיפור מתמיד ומתמשך של חוויית האירוח עבור לקוחותינו. השקת האפליקציה Cruise Norwegian בכל האניות שלנו היא פריצת דרך נוספת מבחינתנו, בדרך לקדמה וחידושים טכנולוגיים נוספים״.

 

בטרם עזיבת האנייה, האורחים יוכלו לעקוב אחר הרכישות שביצעו במהלך ההפלגה וכמו כן לקבל מידע מועיל על זמני הירידה מהאונייה באופן קל ופשוט. האפליקציה תספק מידע ועדכונים, תאפשר להם לבדוק את מצב נקודות הצבירה בחשבון המועדון שלהם ותציג מידע נוסף על מגוון הצעות בלעדיות על הסיפון.