נורוויג׳ן קרוז ליין: ההפלגות מושעות עד ל-31 באוקוטבר

ההפלגות של החברות הבנות בקבוצת NCL - נורוויג׳ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג׳נט סבן סיס, אשר היו מתוכננות בין התאריכים ה-1 באוקטובר ועד 31 באוקטובר 2020, מושעות


12:36 ,30.07.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נורוויג׳ן קרוז ליין אחזקות המובילה בעולם השיט והמחזיקה בשלושת מותגי הקרוז: נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג׳נט סבן סיס, הודיעה היום על הארכת ההודעה הקודמת על השעיית ההפלגות העולמיות של שלוש חברות השייט, בין ה-1 ועד ה-31 באוקטובר 2020. במאמץ לספק שקיפות נוספת, החל מאוגוסט הקרוב, החברה מתכננת לספק עדכון בסוף כל חודש בעניין מצב השעיית ההפלגות, כולל הארכות אפשריות נוספות.

 

לאחרונה הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם קבוצת רויאל קריביאן במתן פתרונות למגפת הקורונה והשפעותיה על ענף הקרוזים. שני הגופים הקימו גוף בלתי תלוי שבראשו מזכיר המדינה לענייני ביטחון לשעבר ומושל יוטה, מייק לאוויט, ויושב ראש ה-FDA לשעבר, ד״ר סקוט גוטליב. הגוף יגבש עם מומחים בינלאומיים המלצות לחברות הקרוזים איך לפעול ולהבטיח ביטחון מירבי לשטים, כמו גם מוכנות מלאה לחזרה בטוחה להפלגות.

 

כמו כן, החברה תמשיך לעבוד בד בבד עם המרכזים האמריקניים לבקרת מחלות ומניעתן, הממשלה הפדרלית ורשויות הבריאות הציבורית העולמיות בכדי לבצע את כלל הפעולות הנדרשות במטרה להגן על אורחיה, אנשי הצוות והקהילות ביעדים.