שתי אניות נוסעים חדשות לחברת MSC Cruises

האניות MSC Bellisima ו-MSC Virtuosa הינן מהדור החדש של אניות הנוסעים והן מסוגלות לשאת כ-5,700 נוסעים. יפליגו במימי הים התיכון בין נמלי איטליה, ספרד, מלטה וצרפת


11:38 ,28.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מספנות בצרפת בשם Chantiers de L’atlantique ערכו אתמול טקס מסירה עבור שתי אניות קרוז חדשות שהוזמנו על ידי חטיבת הקרוזים של חברת MSC. 

 

במהלך האירוע המספנה מסרה לידי החברה את MSC Bellisima אנייה מהדור השני של אניות הקרוז החדישות של החברה - אניית הנוסעים ה-16 המצטרפת לצי אניות החברה.

 

לאחר מכן האנייה החדשה, שמשקלה 167,600 טון, תתחיל במסעה לעבר סאות׳המפטון שם היא תתקבל לטקס הענקת שם ב-2 במרץ. האנייה, אשר מסוגלת לשאת 5,700 נוסעים תהיה אניית הנוסעים הגדולה ביותר שהושקה אי פעם בנמל הבריטי. 

 

האנייה MSC Bellisima תעזוב את נמל סאות׳המפון ב-4 במרץ לטובת הפלגת הבכורה שלה - הפלגה בת 10 ליליות לגנואה. החל מה-17 במרץ האנייה תחל לפעול לפי סבב הפלגות הכולל 7 לילות במימי הים התיכון ותפקוד את נמלי איטליה בהם גנואה, נאפולי ומסינה, נמל וואלטה במלטה, נמל ברצלונה בספרד ונמל מרסיי בצרפת. 

 

כמו כן נערך אתמול ״טקס המטבע״ עבור האנייה MSC Virtuosa, אנייה נוסעים תאומה גם היא מהדור השני. הטקס, במהלכו מונח מטבע בשדרת האנייה לסימון מזל טוב.