צים מתגברת השירות לדר' אמריקה

החברה מציגה שירות משופר לוונצואלה עם פקידה בנמל פוארטו קאבלו וכן ושירות פידר חדש על נהר פלאט לטובת היבואנים והיצואנים לארגנטינה, ברזיל ואורוגוואי


00:00 ,15.04.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה מציגה שירות משופר לוונצואלה עם פקידה בנמל פוארטו קאבלו וכן ושירות פידר חדש על נהר פלאט לטובת היבואנים והיצואנים לארגנטינה, ברזיל ואורוגוואי
 
חברת צים הודיעה אתמול ללקוחותיה כי במסגרת מאמציה המתמשכים לשיפור השירות היא מתגברת את קווי השירות שלה בדרום אמריקה.
 
במסגרת קו השירות SAX (South America Express Service) סבב הפקידה יכלול כעת פקידה של נמל פוארטו קאבלו (Puerto Cabello) בוונצואלה מיד לאחר קינגסטון, ג'מייקה, כנמל השני במסעו דרומה וזאת על מנת לשפר את שירותי תנועת המטענים לוונצואלה.
 
סבב הפקידה החדש של קו SAX יהיה כדלקמן:
 
Kingston (JM) – Puerto Cabello (VE) – Vitoria (BR) – Rio Grande (BR) – Navegantes (BR) – Santos (BR) – Fortaleza (BR) – La Guaira (VE) – Kingston (JM)
 
מצים נמסר כי השינוי מתגבר את הקשר בין קווי השירות הגלובליים של החברה והשירות הפנימי של החברה באזור הקאריביים לתוך ונצואלה.
 
מהחברה נמסר עוד כי נמל קינגסטון בג'מייקה משמש עבורה כ-HUB בו מתחבר שירות SAX עם השירות התלת - יבשתי של החברה – ZIM ZCS, עם השירות ליבשת אסיה ולמפרץ – ZIM AGX וכן עם השירות לצפון אירופה – ZIM NCX וכן במקביל עם מספר קווים פנימיים לתוך הקאריביים ומרכז אמריקה.
 
בנוסף לתגבור השירות לדרום אמריקה הודיעה צים אתמול על התחלת הפעלתו של קו פידר שבועי חדש על נהר פלאט – קו RPX (River Plate Express). מהחברה נמסר כי הקו החדש יעניק שירות משופר ליבואנים וליצואנים מארגנטינה, אורוגוואי וברזיל.
 
החברה תפעיל בקו את האוניה m/v Pampero בעלת יכולת נשיאה של 512 TEU אשר תפקוד את Rio Grande בימי שישי, את Montevideo בימי שני, ואת Buenos Aires בימי רביעי ולאחר מכן חזרה ל-Rio Grande שם הקו יתחבר לשירות SAX המשופר. פעילות הקו החדש תחל ב-21 באפריל במונטווידאו, ב-23 באפריל בבואנוס איירס וב-25 באפריל בריו גרנד, ברזיל.
 
מחברת צים נמסר עוד כי החברה מפעילה 16 קווי שירות באזור הקאריביים, מרכז ודרום אמריקה אשר מחברים יעדים אלה לשווקי העולם בהם אסיה, אפריקה וצפון אמריקה. מהחברה נמסר עוד כי החברה מצוידת בצי מכולות מקוררות לטובת הסחר הער בין אגן הקאריביים ומרכז ודרום אמריקה.