שיא באשדוד: הפעלה של חמישה מנופים בו-זמנית על אוניה אחת

בכדי לייעל את תהליך העבודה על אניית יאנג מינג צורפו שני מנופים פנויים לשלושה מנופים מתוכננים שכבר עבדו על האוניה. למעלה מ-50 אנשי צוות של נמל אשדוד עבדו על האונייה


00:00 ,09.06.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

 חברת נמל אשדוד רשמה נתון שיא בשבוע שעבר בעת שהפעילה חמישה מנופים בו בזמן על אנייה אחת. לנמל הגיעה אונייה של חברת יאנג מינג, המתוכננת לעבודת פריקה עם 3 מנופים. באותו הזמן היו בנמל שני מנופים פנויים נוספים, בשל עיכוב בזמן ההגעה של אנייה אחרת. בכדי לייעל את תהליך העבודה על אניית יאנג מינג, צורפו המנופים הפנויים לעבודה עליה, וכך נוצר מצב בו עבדו חמישה מנופים על האונייה בו-זמנית.
 
קצב פריקת המכולות מהאנייה היה מהיר מאוד, ולשביעות רצונו של הלקוח. למעשה, למעלה מ-50 אנשי צוות של הנמל עבדו על האנייה. את הרעיון להפעיל חמישה מנופים בו-זמנית יזם משה נובוטני, ראש ענף מכולות בחברת נמל אשדוד, ומנהל מסוף איתן.
 
לדברי ניצב (בדימוס) יעקב רז, יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, "הודות לצוות מיומן ומסור חברת נמל אשדוד היא חברת הנמל המובילה בישראל במתן שירותים ללקוחותיה. אני מוקיר את עבודת הצוותים, שהצליחו במשימה לא פשוטה, ועשו את מירב המאמצים בכדי להבטיח, כמו תמיד, שלקוחותינו יקבלו את השירות המהיר, היעיל והטוב ביותר בשוק".
 
שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, ציין כי "חברת נמל אשדוד שמה את נושאי היעילות, הזריזות והסיוע המיטבי ללקוח כנר לרגליה. אנו עושים מאמצים רבים לנצל את המשאבים ואנשי הצוות העומדים לרשותנו על מנת לסיים את העבודה בזמן קצר ובצורה המיטבית. חברת נמל אשדוד היא חברה בתנופה, ואנו נמשיך להעניק שירותים מתקדמים ובלתי מתפשרים ללקוחותינו".