איגוד לשכות המסחר הצטרף כחבר לארגון מנהלי לשכות המסחר בארצות הברית

לדברי נשיא לשכות המסחר עו"ד אוריאל לין, הצעד כדי להרחיב את הקשר ולהעלות את המודעות לפוטנציאל היצוא לישראל


00:00 ,02.09.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

איגוד לשכות המסחר בישראל הצטרף כחבר לארגון מנהלי לשכות המסחר האמריקני (ACCE - American Chamber of Commerce Executives).

הארגון האמריקאי הוא ארגון מקצועי, שנועד לשרת מנהלים ובכירים בלשכות מסחר אמריקאיות. זוהי הפעם הראשונה בה ארגון ישראלי מצטרף לארגון זה.

ה-ACCE  נוסד בשנת 1914, במטרה להעצים את לשכות המסחר המקומיות בארצות הברית ולייצר צמיחה עבור העסקים החברים בהן. הארגון כולל כ-7,000 מנהלים ונציגים מכ-1,400 לשכות מסחר.

הצטרפות איגוד לשכות המסחר בישראל ל-ACCE  הינה חלק מתהליך מתמשך, אותו מוביל נשיא האיגוד, עו"ד אוריאל לין, במטרה לפתח את קשרי הסחר ההדדיים של לשכות המסחר בישראל עם לשכות המסחר המקומיות בארצות הברית, ובמטרה ליצור פלטפורמה רחבה יותר של קשרים עסקיים בין חברות ישראליות לבין חברות אמריקניות, שתשרת את צורכי חברי הלשכות.

לין: "הצטרפותנו לארגון האמריקאי תרחיב את הקשר עם לשכות המסחר ברחבי ארצות הברית, תעלה את המודעות בקרב המגזר העסקי שם לפוטנציאל הקיים בשוק הישראלי ובכך תציע אלטרנטיבת יבוא נוספת לאנשי העסקים הישראלים".

לין הוסיף: "חלק גדול מהמגזר העסקי בארצות הברית הינו בעל פוטנציאל יצוא גדול, אך הוא נעדר אוריינטציית ייצוא, משום שהשוק המקומי הוא עצום. שיתוף הפעולה והצטרפותנו לארגון האמריקאי יסייעו בפיתוח קשרי סחר של העסקים האמריקנים עם המגזר העסקי בישראל".