טראק אנד פילד מגיעה לשופינג בישראל

יוזמה משותפת של מכון הייצוא והנספח המסחרי של משרד התמ"ת בברזיל: קנייניות בכירות של ענקית הספורט הברזילאית יגיעו לארץ כדי לבחון שת"פ עם חברות טקסטיל ישראליות


00:00 ,20.09.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

קנייניות בכירות של ענקית הספורט הברזילאית טרק אנד פילד (Track & Field), יגיעו לביקור רשמי ראשון בישראל מחר, ה-21 בספטמבר, במטרה לבחון שיתופי פעולה עם חברות טקסטיל ישראליות. הביקור הוא ביוזמת מכון הייצוא ורועי רוזנבלט-ניר, הנספח המסחרי של משרד התמ"ת בברזיל.

טרק אנד פילד היא רשת חנויות למוצרי ספורט יוקרתיים, לרשת 40 סניפים ברחבי ברזיל וחנות אחת בניו יורק. הרשת עומדת בראש מותגי הספורט בברזיל.

הגברת אדריאן דבליאן אטלס, מנהלת פיתוח ועיצוב מוצרים, הגברת מילנה אבראו די אוליביירה טראפ, מנהלת סחר ויבוא בטרק אנד פילד, והגברת קארן כריסטינה קימורה, מנהלת שרשרת האספקה בחברה, יפגשו ויסיירו במפעלים של חברות טקסטיל ישראליות ביניהן: תפרון, גוטקס, דיוה, מורנה די, פרי סטייל ודורית ניצני.

אבי חפץ, מנכ"ל מכון היצוא מסר כי "מכון הייצוא שם לעצמו יעד לעודד ולהרחיב את היקפי הייצוא לברזיל. ביקור נציגים בכירים מרשת טרק אנד פילד בישראל מוכיח כי לעיצובים ולחדשנות הישראלית בכל התחומים יש ביקוש בכל רחבי העולם. אני בטוח כי ביקור זה יסייע לחברות הישראליות לפרוץ לשוק בברזיל".

רועי רוזנבלט-ניר, הנספח המסחרי של משרד התמ"ת בברזיל ציין כי: "פעילות זו היא חלק ממאמץ כולל של הנספחות המסחרית בסאו פאולו לפתוח דלתות עבור חברות ישראליות בשוק הברזילאי. אנו מזהים בברזיל תחומים רבים כסינרגטיים וכבעלי פוטנציאל לשיתוף פעולה, ותחום מוצרי הצריכה הוא אחד מהם, ואנו פועלים בו בשיתוף פעולה עם מכון הייצוא. אני תקווה שהביקור אכן יפתח את הדלת לחברות ישראליות נוספות לפעול בשוק הברזילאי, שהוא אחד הצומחים והדינאמיים בעולם כיום".

יצוין כי הודות לפעילות מוקדמת של מכון הייצוא והנספחות המסחרית בברזיל ייצאה בתחילת החודש שעבר חברת "תפרון" משלוח ראשון עבור טרק אנד פילד. תפרון ייצאה לענקית הספורט חולצות ריצה לנשים ולגברים שעוצבו במיוחד על פי דרישות הרשת על בסיס עיצובים קיימים של תפרון. ייחוד החולצות הוא בחוט עם תכונות אנטי בקטריליות המשולב בהרכב החולצה, ומסייע במניעת ריח זיעה והיווצרות בקטריות.

על פי נתוני מכון הייצוא ומנהל סחר חוץ בתמ"ת: היקף הסחר ישראל מול ברזיל הסתכם בשנת 2010 בכ-1.2 מיליארד דולר, עלייה של כ-29% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. בחודשים ינואר – אוגוסט הסתכם הסחר בכ-788 מיליון דולר, ירידה של כ-1.5% לעומת תקופה מקבילה אשתקד.

יצוא הסחורות בשנת 2010 הסתכם בכ-935 מיליון דולר, עלייה של כ-31% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. בחודשים ינואר – אוגוסט הסתכם יצוא הסחורות לברזיל בכ-624 מיליון דולר, ירידה של כ-3% בהשוואה לתקופה מקבילה אשתקד.

יבוא הסחורות הסתכם בשנת 2010 בכ- 260 מיליון דולר, עלייה של כ-25% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד ובחודשים ינואר – אוגוסט 2011 הסתכם יבוא הסחורות מברזיל בכ-164 מיליון דולר, גידול של כ- 3% לעומת תקופה מקבילה אשתקד.

 

ענפי הייצוא העיקריים של ישראל לברזיל הם מוצרים מינרליים וכימיקלים וענפי הייבוא העיקריים מברזיל הם מוצרים מבע"ח ומוצרי מזון, משקאות וטבק.