18 חברות ישראליות ישתתפו בתערוכת הטלקום הגדולה בארצות הברית

בין החברות כאלה המתמחות ב-VOIP (קול על גבי IP), אופטימיזציה של מעבר מידע ברשת, ניהול ציי רכב, אפליקציות תשתיות


00:00 ,06.05.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

משלחת בת 18 חברות ישראליות תשתתף השבוע בניו אורלינס בתערוכת הטלקום הגדול ביותר הנערכת מדי שנה בארצות הברית. התערוכה מאורגנת על ידי איגוד הטלקום האמריקאי (CTIA).

את המשלחת אירגן המינהל לסחר חוץ במשרד התמ"ת, באמצעות הנספחים המסחריים בארצות הברית ובמקסיקו, בשיתוף עם מכון הייצוא.

  

תעשיית הטלקום בישראל היא מהמפותחות והחדשניות בעולם ומציגה פתרונות פורצי דרך בתחומים רבים.

בין החברות במשלחת הישראליות ניתן למצוא חברות המתמחות ב-VOIP (קול על גבי IP), אופטימיזציה של מעבר מידע ברשת, ניהול ציי רכב, אפליקציות, תשתיות וכו'.

אמר הנספח המסחרי של משרד התמ"ת ביוסטון, טקסס רועי מדעי: "תעשיית הטלקום עוברת מהפכה. עם השימוש ההולך וגובר בטכנולוגיות מתקדמות ופתרונות חדשניים, יש רצון גדול הן אצל המפעילים והן אצל אינטגראטורים לפתח דרכים חדשות ויצירתיות לתקשר עם קהל הצרכנים. החברות הישראליות המגיעות לניו אורלינס מציעות מגוון רחב של פתרונות ומעוררות עניין רב".

שש נספחויות מסחריות של ישראל בצפון אמריקה נרתמו לטובת קידום הפעילות במסגרת CTIA: יוסטון, לוס אנג'לס, ניו יורק, שיקאגו, וושינגטון וקנדה. המטרה היא לתת ערך מוסף גבוה ליצואנים הישראליים ולקדם באופן אקטיבי פעילות בסקטור.

יצוין שהיקף הסחר בין ישראל לארצות הברית בשנת 2011 (לא כולל יהלומים) עמד על כ-27 מיליארד דולר, מתוכם כ-19 מיליארד יצוא, גידול של 4% בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה שעברה. בשנת 2011 הסתכם הייצוא לארה"ב ב-19.2 מיליארד דולר לעומת 18 מיליארד דולר ב-2010.